ru ua

Доставка пенсій поштою: ПФУ підготував нові умови конкурсу

Доставка пенсій поштою: ПФУ підготував нові умови конкурсу Фото: пенсії поштою доставлятимуть після конкурсу (Віталій Носач, РБК-Україна)

Пенсійний фонд України підготував проект Порядку проведення конкурсу з відбору організацій, що здійснюють виплату і доставку пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України. До проведення конкурсу пенсії буде доставляти"Укрпошта".

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на проект документа, який повторно оприлюднений для обговорення на сайті Федерації профспілок України (ФПУ).

Згідно з проектом, до участі в конкурсі допускаються оператори поштового зв'язку, які здійснюють господарську діяльність у сфері надання послуг поштового зв'язку протягом не менше ніж п'ять років.

Крім того, оператори повинні надавати послуги в адміністративно-територіальних одиницях, в яких працюють головні управління Пенсійного фонду України, структурні підрозділи з питань соціального захисту населення місцевих адміністрацій та громад

Також такі оператори поштового зв'язку мають фінансову та матеріально-технічну спроможність забезпечити збереження коштів, призначених для виплати пенсій та грошової допомоги, та їх доставку одержувачам.