ru ua

Донецький аеропорт під контролем, в Дебальцевому ситуація напружена, - Генштаб

Донецький аеропорт під контролем, в Дебальцевому ситуація напружена, - Генштаб

Територія донецького аеропорту контролюється силами АТО, а найбільш напружена ситуація зберігається на дебальцевському напрямку. Про це на брифінгу заявив начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко, передає кореспондент РБК-Україна.

"З 2 січня 2015 українські Збройні сили провели ряд операцій. В результаті нам вдалося в районі н.п. Оленівка, а також Пісків і Авдіївки - це район донецького аеропорту - стабілізувати обстановку і зайняти ряд вигідних позицій, які сьогодні дають нам можливість повністю здійснювати контроль над територією донецького аеропорту ", - заявив Муженко.

За його словами, станом на 29 січня найбільш напружена ситуація в зоні АТО складається в районі Дебальцево.

"Обстановка під Дебальцево на сьогодні напружена. Уже не перший день ведуться активні дії зі сторони бойовиків. Відповідно українські військовослужбовці адекватно реагують на ті загрози, які виникають. Ситуація стабілізована, на цей час - на момент виїзду на брифінг - йшли бої в районі м. Вуглегірськ. Ніякої загрози на цей час щодо створення якихось котлів біля Дебальцево не існує", - підкреслив Муженко.

Нагадаємо, в штабі АТО виключають можливість оточення українських військових в районі Дебальцево. За даними штабу, бойовики несуть значні втрати.