ru ua

Донецька фільтрувальна станція зупинена через бойові дії

Донецька фільтрувальна станція зупинена через бойові дії Фото: Павло Жебрівський (facebook.com/ato.news)

В результаті бойових дій сталося коротке замикання обладнання

На Донбасі через бойові дії зупинена робота Донецької фільтрувальної станції (ДФС). Про це у Facebook повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

"Зупинена робота Донецької фільтрувальної станції (ДФС). Як повідомляють мені в департаменті з питань цивільного захисту та мобілізаційної роботи, в результаті бойових дій сталося коротке замикання обладнання", - повідомив він.

За словами Жебрівського, зараз в районі ДФС встановлений режим тиші, на станції працює служба "Води Донбасу". Він зазначив, що до ранку можливо відновлять роботу ДФС.

Зупинена робота Донецької фільтрувальної станції (ДФС). Як доповідають мені у департаменті з питань цивільного захисту ...

Опубліковано Павлом Жебрівським 2 березень 2018 р.

Нагадаємо, сьогодні на півдні Донбасса повністю відновили роботу насосних агрегатів насосної станції першого підйому Южнодонбасского водопроводу. "На півдні повністю відновили роботу насосних агрегатів насосної станції першого підйому Южнодонбасского водопроводу, і відповідно почали подачу води на фільтрувальні станції", - повідомив Жебрівський.