У "Донбасенерго" заявили про критичну ситуацію на Слов'янській ТЕС

У "Донбасенерго" заявили про критичну ситуацію на Слов'янській ТЕС
Фото: Слов'янська ТЕС

Електростанція працює "з коліс"

Станом на ранок 12 серпня на паливному складі Слов'янської ТЕС зафіксований запас у 101 т вугілля, ситуація з поставками вугілля на електростанцію залишається критичною. Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Донбасенерго".

Повідомляється, що ТЕС працює "з коліс" - вугілля, що прибуває, відразу використовується для забезпечення генерації енергоблоку №7.

"За минулу добу на станцію доставлено 5 492 т вугілля. Добова витрата склала 5 489 т. 12 серпня енергетики Слов'янської ТЕС очікують прибуття ще близько 10 тис. т вугілля", - йдеться в повідомленні.

"В цілому ситуація характеризується як загрозливо критична. Адже, якщо не вдасться найближчим часом забезпечувати накопичення на складах, працювати доведеться "з коліс". Такий режим роботи неприйнятний для підприємств стратегічної енергетичної галузі. У період осінньо-зимового максимуму навантажень (листопад-березень) для вироблення запланованих обсягів електроенергії Слов'янської ТЕС необхідно близько 900 тис. тонн вугілля. А до жовтня місяця станції необхідно накопичити не менше 220 тис. тонн. При нинішніх обставинах - завдання не з легких", - прокоментував ситуацію генеральний директор ПАТ "Донбасенерго" Едуард Бондаренко.

Нагадаємо, "Донбасенерго" попросить у суді зняти арешт з вугілля на Слов'янській ТЕС.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся