Доларові ціни на квартири в Києві впали на 15% - стверджують експерти

За останні кілька місяців вартість квартир в Києві в доларовому еквіваленті впала на 15%, кількість угод зменшилася в багато разів.Про це повідомив президент Союзу фахівців з нерухомості України Олександр Рубанов, передає KievNews. "Ринок буквально за 4 місяці, навіть менше, просів на 15% в доларовому еквіваленті", - зазначив Рубанов.

За останні кілька місяців вартість квартир в Києві в доларовому еквіваленті впала на 15%, кількість угод зменшилася в багато разів.
Про це повідомив президент Союзу фахівців з нерухомості України Олександр Рубанов, передає KievNews. "Ринок буквально за 4 місяці, навіть менше, просів на 15% в доларовому еквіваленті", - зазначив Рубанов.
Експерт розповів, що в гривневому еквіваленті ціна на квартири в Києві значно збільшилася у зв'язку з девальвацією національної валюти, тому ціни на квартири як і раніше малодоступні для середньостатистичних покупців.
У той же час, як зазначив президент українського представництва міжнародної федерації недвижимостиFIABCI Олександр Бондаренко, також присутній на прес-конференції, на ринку нерухомості Києва та усієї України зокрема спостерігалося значне скорочення кількості угод купівлі-продажу квартир.

"За березень місяць, у квітні приблизно та ж ситуація - 350 угод за офіційними звітами Мін'юсту на весь Київ. Це при тому, що в докризовий час було приблизно 3,5 тисячі транзакцій на місяць", - сказав Бондаренко.
При цьому найбільшим попитом на ринку нерухомості користується житло еконо - і комфорт-класу, яке будується під Києвом . Забудовники знизили ціну на квартири у даних сегментах, щоб максимально зайняти на перспективу ринок. Підсумок - для тих, хто планує купувати хорошу та недорогу нерухомість під Києвом, зараз найбільш вигідну пропозицію. Ціни мінімальні, навряд чи будуть нижче.

Фахівці відзначають, що слід купувати якісну нерухомість у надійних забудовників, тобто слід купувати ті метри, які не тільки збережуть свою ціну, але і примножать її. Цей показник формується низкою ключових моментів: кількість зданих-заселених будинків в комплексі, наявність всіх підведених-підключених комунікацій, наявність інфраструктури, перспективність району-напрямки новобудови, транспортна розв'язка і т. д.

Наявність кредиту на покупку квартири безпосередньо від забудовника. Що може бути більш вагомим доказом надійності і лояльності компанії-забудовника, ніж готове/практично готове житло на виплату? Навіщо орендувати, якщо можна вже сьогодні переїхати у власну квартиру в новому будинку?

Доларові ціни на квартири в Києві впали на 15% - стверджують експерти

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся