Борг споживачів перед "Нафтогазом" за минулий тиждень зменшився на 0,5% - до 19,7 млрд грн

Сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ і прямих промислових споживачів перед НАК "Нафтогаз України" за минулий тиждень скоротилася на 0,5% (або 97 млн грн) і станом на 26 серпня становила 19 млрд 708 млн грн.

Сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ і прямих промислових споживачів перед НАК "Нафтогаз України" за минулий тиждень скоротилася на 0,5% (або 97 млн грн) і станом на 26 серпня становила 19 млрд 708 млн грн. Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Нафтогазу".

Із загальної суми борг підприємств ТКЕ (виробляють теплову енергію для забезпечення опалення та підігріву води для населення, бюджетних організацій та комерційних споживачів) і ТЕЦ (здійснюють виробництво тепла і електроенергії для населення, бюджетних організацій та комерційних споживачів) за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить 89%, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії - майже 10%, борг прямих промислових споживачів - близько 1%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся