ua en ru

Борг споживачів перед "Нафтогазом" за минулий тиждень збільшився на 0,2% - до 19,8 млрд грн

Заборгованість споживачів перед НАК "Нафтогаз України" за минулий тиждень збільшилася на 0,2% (або 56 млн грн) і за станом на 15 липня склала 19,8 млрд грн.

Заборгованість споживачів перед НАК "Нафтогаз України" за минулий тиждень збільшилася на 0,2% (або 56 млн грн) і за станом на 15 липня склала 19,8 млрд грн. Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Нафтогазу".

Як повідомляється, протягом тижня спостерігалася певна позитивна динаміка в розрахунках.

Минулого тижня Київенерго сплатило в рахунок погашення заборгованості 766 млн грн. При цьому загальний борг зменшився лише на 36 млн грн., за рахунок спожитих і несплачених обсягів природного газу за червень.

Згідно з повідомленням "Нафтогазу", борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії становить 89% від загальної суми заборгованості, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії - майже 10%, борг прямих промислових споживачів - близько 1%.

У той же час, сумарна прострочена заборгованість перед "Нафтогазом" підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, спожитий для виробництва теплової енергії становить 17,6 млрд грн, з них за 2014 р. - 5,1 млрд грн.