ru ua

Борг споживачів перед "Нафтогазом" за минулий тиждень зменшився на 2,7% - до 19,7 млрд грн

Заборгованість споживачів перед НАК "Нафтогаз України" за минулий тиждень зменшилася на 2,7% (або 540,2 млн грн) і на 9 липня склала 19,748 млрд грн.

Заборгованість споживачів перед НАК "Нафтогаз України" за минулий тиждень зменшилася на 2,7% (або 540,2 млн грн) і на 9 липня склала 19,748 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба компанії.

"Станом на 9 липня 2014 р. сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ (виробляють теплову енергію для забезпечення опалення та підігріву води для населення, бюджетних організацій та комерційних споживачів), ТЕЦ (здійснюють виробництво тепло - і електроенергії для населення, бюджетних організацій та комерційних споживачів) і прямих промислових споживачів перед НАК "Нафтогаз України" становить 19,748 млрд грн", - йдеться в повідомленні.

При цьому борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, що становить 89% цієї суми, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії - майже 10%, борг прямих промислових споживачів - близько 1%.