Борг споживачів перед "Нафтогазом" за минулий тиждень зменшився на 0,4% - до 19,6 млрд грн

Середа 06 серпня 2014 20:25
Сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ та прямих промислових споживачів перед НАК "Нафтогаз України" за минулий тиждень зменшилася на 0,4% (або 73,5 млн грн) і станом на 5 серпня склала 19,6 млрд грн.

Сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ та прямих промислових споживачів перед НАК "Нафтогаз України" за минулий тиждень зменшилася на 0,4% (або 73,5 млн грн) і станом на 5 серпня склала 19,6 млрд грн. Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Нафтогазу".

З цієї суми борг підприємств ТКЕ (виробляють теплову енергію для забезпечення опалення та підігріву води для населення, бюджетних організацій та комерційних споживачів) і ТЕЦ (здійснюють виробництво тепла- і електроенергії для населення, бюджетних організацій та комерційних споживачів) за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить 89%, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії - майже 10%, борг прямих промислових споживачів - близько 1%.

Водночас у "Нафтогазі" наголошують, що за звітній період ПАТ "Київенерго" зменшило заборгованість лише на 1,1%.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся