Борг споживачів перед "Нафтогазом" за тиждень виріс на 17,9% - до 17,1 млрд грн

Борг споживачів перед "Нафтогазом" за тиждень виріс на 17,9% - до 17,1 млрд грн
Заборгованість споживачів перед НАК "Нафтогаз України" за минулий тиждень виросла на 17,9% (або 2,6 млрд грн) і станом на 16 грудня склала 17,1 млрд грн.

Заборгованість споживачів перед НАК "Нафтогаз України" за минулий тиждень виросла на 17,9% (або 2,6 млрд грн) і станом на 16 грудня склала 17,1 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба НАК.

"Зростання заборгованості відбулося в результаті оформлення актів прийому-передачі спожитих обсягів газу в листопаді поточного року. Певне зростання заборгованості ТКЕ і ТЕЦ протягом третього тижня місяця є типовим і пояснюється тим, що розрахунки населення за послуги з постачання теплової енергії у попередньому місяці здійснюються до 20-го числа поточного місяця", - йдеться в повідомленні.

За даними "Нафтогазу", борг підприємств ТКЕ і ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить близько 82% від загальної суми заборгованості, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії - 10%, борг прямих промислових споживачів - близько 8%.

За минулий тиждень заборгованість ПАТ "Київенерго" перед компанією "Нафтогаз України" збільшилась на 434 млн грн (77%) і станом на 16 грудня поточного року становить 997 млн грн. "Київенерго" є найбільшим підприємством-боржником за спожитий газ (за винятком підприємств, які знаходяться в зоні АТО).

Нагадаємо, станом на 9 грудня борг споживачів перед "Нафтогазом" за тиждень зменшився на 1,4% - до 14,5 млрд грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся