ua en ru

Борг споживачів перед "Нафтогазом" за тиждень зменшився на 8,9% - до 15,6 млрд грн

Борг споживачів перед "Нафтогазом" за тиждень зменшився на 8,9% - до 15,6 млрд грн

Заборгованість споживачів перед НАК "Нафтогаз України" за минулий тиждень зменшилася на 8,9% (або на 1,5 млрд грн) і за станом на 23 грудня склав 15,6 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба НАК.

"Станом на 23 грудня 2014 р. сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ і прямих промислових споживачів перед НАК "Нафтогаз України" становить 15,6 млрд грн", - йдеться в повідомленні.

При цьому борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії становить близько 81% від загальної суми заборгованості, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії - близько 10%, борг прямих промислових споживачів - близько 9%.

Найбільшим підприємством-боржником за спожитий газ (за винятком підприємств, що перебувають у зоні АТО) залишається ДП "Криворізька теплоцентраль" - її борг становить 900 млн грн.

Борг ПАТ "Київенерго" перед "Нафтогазом" за минулий тиждень зменшився на 571 млн грн (757%) і за станом на 23 грудня становить 426 млн грн.

Нагадаємо, борг споживачів перед "Нафтогазом" за попередній тиждень виріс на 17,9%.