Борг споживачів перед "Нафтогазом" за тиждень зменшився до 18,4 млрд грн

Середа 04 березня 2015 17:42

Сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ і прямих промислових споживачів перед НАК "Нафтогаз України" станом на 3 березня 2015 р. складає 18,4 млрд грн. Про це повідомили в управлінні зі зв'язків з громадськістю "Нафтогазу".

Порівняно з минулим тижнем заборгованість зменшилася на 1,3 млрд грн (6,5%).

"Борг підприємств ТКЕ і ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить близько 74% від загальної суми заборгованості, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії, - 18%, борг прямих промислових споживачів - близько 8%", - йдеться в повідомленні.

Заборгованість ВАТ "Київенерго" за газ, використовуваний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилася на 220 млн грн (11,8%), але товариство залишається найбільшим підприємством-боржником (за винятком підприємств, які знаходяться в зоні АТО), борг якого становить майже 1,6 млрд грн.

Як повідомлялося, за попередній тиждень борг споживачів перед "Нафтогазом" зменшився на 3,3% - до 19,7 млрд грн.

Напередодні МВФ запропонував реалізувати борги підприємств ПЕК перед "Нафтогазом" на аукціоні.

Раніше Кабмін запропонував Раді надати "Нафтогазу" можливість стягнення заборгованості зі споживачів газу.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся