Борг споживачів перед "Нафтогазом" за тиждень зменшився на 4,2% - до 14,7 млрд грн

Борг споживачів перед "Нафтогазом" за тиждень зменшився на 4,2% - до 14,7 млрд грн

Заборгованість підприємств-боржників перед НАК "Нафтогаз України" за минулий тиждень зменшилася на 4,2% (або 652 млн грн) і станом на 2 грудня склала 14,7 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба НАК.

"Борг підприємств ТКЕ і ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить близько 81% від загальної суми заборгованості, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії, - близько 11%, борг прямих промислових споживачів - близько 8%", - йдеться в повідомленні.

Найбільшим підприємством-боржником за спожитий газ (за винятком підприємств, які знаходяться в зоні АТО) залишається ДП "Криворізька теплоцентраль", борг якого становить 883 млн грн.

За минулий тиждень заборгованість ПАТ "Київенерго" перед компанією "Нафтогаз України" зменшилася на 206 млн грн (25,4%) і станом на 2 грудня поточного року становить 608 млн грн.

Нагадаємо, як заявив сьогодні прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, дефіцит бюджету НАК "Нафтогаз" більше, ніж дефіцит бюджету України, і становить 103 млрд грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся