Борг споживачів перед "Нафтогазом" за тиждень збільшився на 515 млн грн

Борг споживачів перед "Нафтогазом" за тиждень збільшився на 515 млн грн
Фото: НАК "Нафтогаз України"

Заборгованість "Київенерго" збільшилася на 211 млн грн

Заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ і прямих промислових споживачів перед НАК "Нафтогаз України", станом на 14 липня 2015 р., становить 21,9 млрд грн: у порівнянні з минулим тижнем, заборгованість збільшилася на 515 млн грн (2,4%),. Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Нафтогазу".

Зокрема, борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить близько 67% від загальної суми заборгованості, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії - близько 24%, борг прямих промислових споживачів - 9%.

Заборгованість ПАТ "Київенерго" за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень збільшилася на 211 млн грн (7,2%). Суспільство залишається найбільшим підприємством-боржником, сумарна заборгованість якого становить близько 3,1 млрд грн, в т. ч. майже 2,3 млрд грн за газ, спожитий у 2015 році для виробництва електроенергії.

Нагадаємо, станом на 7 липня 2015 р. борг споживачів перед "Нафтогазом" становив 21,4 млрд грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся