Доходна частина бюджету України на 2012 р. узгоджена з представниками МВФ, - Акімова

Четвер 11 серпня 2011 16:42

Доходна частина бюджету України на 2012 р. узгоджена з представниками Міжнародного валютного фонду. Про це заявила на брифінгу перший заступник глави Адміністрації Президента Ірина Акімова, передає кореспондент РБК-Україна. 

"На робочому рівні відпрацьовано питання бюджету 2012 року, по частині прогнозу доходів і зараз консенсус з представниками МВФ досягнуто. Зараз йде робота з обговорення видаткової частини, де колеги з МЗС пред'являють досить жорсткі умови і виставляють свої умови за оптимальною системи видаткової частини в умовах сучасної міжнародної обстановки. Співпраця з МВФ буде продовжуватися, дискусія на тему цін на газ тісно взаємопов'язана з дискусією щодо реструктуризації компанії "Нафтогаз України" і забезпечення її фінансової стабільності, оскільки всі ці питання, перш за все, цікавлять МВФ з точки зору фіскальної стабільності. Ми можемо дозволити собі будь-які витрати, якщо зможемо обгрунтувати з яких доходів ми збираємося їх робити. Ця робота йде, обговорення, пов'язане з результатами голосування закону про пенсійну реформу теж йде. Я переконана, що ця робота протягом цього місяця буде завершена, і в цьому випадку буде подальший крок на шляху спільних консультацій", - сказала Акімова.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся