У ДНР зараз проживають 2 млн 317 тис. осіб, - Тимчук

НовиниСуспільство    18.08.2016 - 10:30
Фото: Дмитро Тимчук
Фото: Дмитро Тимчук

Демографічна ситуація на окупованій території визначається як складна

За даними "головного управління статистики ДНР", станом на початок серпня чисельність постійного населення "республіки" складає 2 млн 317 тисяч осіб. Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook написав лідер групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.

"За даними "головного управління статистики ДНР", станом на початок серпня ц.р. чисельність постійного населення "республіки" становить 2 млн 317 тис. осіб. У доповідній записці керівництву "ДНР" демографічна ситуація на окупованій території визначається як складна", - зазначив він.


Так, при показнику народжуваності за минулий період 2016 року в 4,6 на 1000 чоловік населення, залишається високим рівень смертності - 15,1 на 1000 населення. Таким чином, зменшення чисельності населення склало 10,5%.

 

Оперативные данные группы «Информационное Сопротивление». В зоне АТО фиксируется активизация российско-террористических...

Опубліковано Dmitry Tymchuk 17 серпня 2016 р.

Нагадаємо, в ДНР людей лякають "концтабором" під Краматорськом.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Прокуратура почала розслідування проти священника, який коригував вогонь бойовиків Населення України за липень скоротилося на 15,7 тисячі
On Top