У ДНР оголошена повна мобілізація бойовиків, - СБУ

НовиниНадзвичайні події    15.08.2016 - 00:47
Фото: Юрій Тандіт розповів про чутки, які розповсюджуються ДНР серед населення
Фото: Юрій Тандіт розповів про чутки, які розповсюджуються ДНР серед населення

На окупованих територіях Донецької області поширюють чутки про наступ української армії

Ватажок так званої "Донецької народної республіки" (ДНР) Олександр Захарченко в п'ятницю, 12 серпня, оголосив на окупованій території повну мобілізацію бойовиків. Про це повідомив радник голови Служби безпеки України Юрій Тандіт в ефірі "112 Україна".

Тандіт розповів, що бойовики поширюють серед мешканців окупованих територій чутки про наступ української армії найближчим часом.


Крім того, зі слів радника глави СБУ, самопроголошена "влада" почала вивозити дітей з Ясинуватського району Донецької області в Ростовську область Російської Федерації.

"Мені про це повідомили і сказали, що я можу про це говорити і попередити про те, що імітується там, у Донецьку та Луганську, спроба донесення людям інформації, що нібито українська армія буде зараз наступати. Фактично багатьох людей доводять до сум'яття та паніки", - повідомив Тандіт.

З його слів, у СБУ знають, для чого це робиться, адекватно реагують, але поки утримуються від коментарів.

"Не варто гратися з українською армією. Ми дамо відсіч у тих точках, де спробують організувати провокації", - додав представник СБУ.

Нагадаємо, в самопроголошеній "Донецькій народній республіці" поширюються чутки про нібито "зачистки" в підконтрольних Україні Бахмуті і Костянтинівці.

On Top