ru ua

ДНР/ЛНР пригрозили продовжити наступ на сили АТО

ДНР/ЛНР пригрозили продовжити наступ на сили АТО

Незаконні збройні формування ДНР і ЛНР готові продовжувати контрнаступ на сили Антитерористичної операції (АТО) до меж Донецької та Луганської областей у разі зриву переговорного процесу і продовження обстрілу населених пунктів Донбасу. Про це заявив представник так званої "Донецької народної республіки" в тристоронній контактній групі по мирному врегулюванню Денис Пушилин у телефонній розмові з кореспондентом "Донецького агентства новин".

"У разі зриву переговорного процесу в подальшому і продовження обстрілу населених пунктів ДНР і ЛНР ми залишаємо за собою право продовжити наступальні дії до повного звільнення території колишніх Донецької та Луганської областей", - сказав Пушилин.

Він зазначив, що перемир'я українською стороною використовувалося для переозброєння і ротації своїх військ, нарощування резервів, а також підготовки до наступу.

"У зв'язку з цим контрнаступ, в який перейшли ДНР і ЛНР, був кроком у відповідь і необхідною мірою для відтиснення ВСУ від населених пунктів ДНР і ЛНР", - підкреслив Пушилин.

Він повідомив, що зараз в ДНР готові тільки до взаємного припинення вогню, а також до зупинки підрозділів ДНР і ЛНР на фактичній лінії зіткнення сторін, яка сформувалася на сьогоднішній момент.

Нагадаємо, сьогодні представники ДНР/ЛНР залишають Мінськ.