У Дніпропетровській області запускають регіональну програму підтримки підприємців

НовиниЕкономіка    24.11.2016 - 15:58
Програма підтримки підприємництва в регіоні вимагає серйозної модифікації
Програма підтримки підприємництва в регіоні вимагає серйозної модифікації

В Дніпропетровській області з початку 2017 року буде діяти регіональна програма підтримки підприємництва, яка буде стимулювати створення нових робочих місць у малому бізнесі за рахунок компенсації підприємцям частини відсотків за банківськими кредитами. Про це заявив перший заступник голови обласної держадміністрації Олег Кужман в ході першого регіонального бізнес-форуму "Україна – країна підприємців", організованого ПриватБанком.

За словами Кужмана, в регіоні вже існує програма підтримки підприємництва, але вона вимагає серйозної модифікації, основним для якої стане сьогоднішній бізнес-форум.

"Основні завдання форуму - визначити механізми стимулювання кредитування малого і середнього бізнесу та розробки програм, компенсації відсоткових ставок за банківськими кредитами міською та районною владою, якщо такі кредити йдуть на створення офіційних робочих місць, - зазначив Олег Кужман. - Ми впевнені, що в найкоротші терміни програма підтримки бізнесу буде вдосконалена і вже в наступному році будуть отримані конкретні результати дії цієї програми".

Зазначимо, 24 листопада в Дніпрі пройшов перший бізнес-форум "Україна – країна підприємців" для молодих бізнесменів і тих, хто планує започаткувати власну справу. У форумі взяли участь близько 700 представників малого та середнього бізнесу, його організатором виступили ПриватБанк за підтримки Регіональної ради підприємців та обласної державної адміністрації.

Форум стартував виступом засновників програми "Бізнес. Молодість. Україна", і продовжився відкритим діалогом підприємців і влади за участю першого заступника голови обласної адміністрації Олега Кужмана та директора регіонального управління Приватбанку Володимира Мацака, який повідомив про запуск регіональної програми фінансування підприємців.

"Малий і середній бізнес може зіграти дуже велику роль в економіці нашої країни за прикладом країн Західної Європи, де приватні підприємці платить 65% податків в регіональну казну, - зазначив Володимир Мацак. - У квітні цього року ПриватБанк почав власну програму підтримки підприємництва "КУБ", з допомогою якої за рахунок інвестування в проекти підприємців вже створено більше 79 тисяч нових робочих місць. Ми впевнені, що за два-три роки разом з владою регіонів зможемо створити в Україні більше мільйона нових робочих місць у малому бізнесі".

За словами організаторів форуму, головною його метою було показати всім учасникам реальні можливості та перспективи для втілення бізнес-ідей, надихнути на прояв ділової ініціативи і продемонструвати практичні інструменти для створення або розвитку власної компанії, залучення фінансування в рамках програми "КУБ".

Всі учасники бізнес-форуму в Дніпрі отримали інструменти для спрощення операційної діяльності, індивідуальні консультації від фахівців з реєстрації підприємств, бухгалтерського обліку, податкової звітності, юридичного супроводу діяльності, франчайзингу, електронної комерції і т. д.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся