ru ua

У Дніпропетровській області в результаті вибуху боєприпасу на полігоні поранено 8 військових

У Дніпропетровській області в результаті вибуху боєприпасу на полігоні поранено 8 військових Фото: військові ЗСУ (mil.gov.ua)

Розпочато службове розслідування

У Дніпропетровській області в результаті вибуху боєприпасу на полігоні отримали травми 8 військовослужбовців. Про це повідомляє оперативне командування "Схід" Збройних Сил України на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"20 липня під час проведення змагань на кращий танковий екіпаж на 239 загальновійськовому полігоні отримали травми восьмеро військовослужбовців. Чотирьох госпіталізовано до Дніпропетровського військового госпіталю, трьох - до обласної клінічної лікарні ім. Мечникова, один військовослужбовець перебуває у 68 військовому госпіталі (смт. Черкаське)", - сказано у повідомленні.

Так, для з’ясування причин та обставин травмування розпочато службове розслідування.

Попередньо встановлено, що військовослужбовці отримали травми різної ступені важкості внаслідок вибуху інженерного боєприпасу.

Уточнення інформації щодо травмування військовослужбовців на 239 загальновійськовому полігоні 20 липня під час проведенн...

Опубліковано Оперативне командування "Схід" Збройних Сил України 20 липня 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Дніпропетровській області в селищі Гвардійському загасили пожежу на військовому полігоні.