ua ru

У Дніпропетровській області знайшли дві схованки зі зброєю та наркотиками

У Дніпропетровській області знайшли дві схованки зі зброєю та наркотиками Фото: поліція (instagram.com/patrolpolice_ua)

Схованки виявили у Кривому Розі та Дніпрі

У Дніпропетровській області знайшли дві схованки зі зброєю, боєприпасами і наркотиками. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Національної поліції України.

Повідомляється, що поліція отримала інформацію про схованку в Кривому Розі, яку було виявлено в лісосмузі між міським авторинком і Дніпровським шосе.

"Невідомі сховали між плитами мішок, у якому виявлено 17 корпусів до гранат РПГ-40, 2 корпуси гранат РГД-5, а також 140 патронів різного калібру...за фактом події розпочато кримінальне провадження", - йдеться в повідомленні.

Крім того, правоохоронці встановили жителя Дніпра, який міг мати відношення до зберігання зброї. За його місцем проживання провели санкціоновані обшуки, у ході яких вилучили незареєстровану мисливську рушницю та 70 набоїв до неї, дві гранати РГД-5, гранату Ф-1, чотири запалу до гранат УЗРГМ і УЗРГМ-2 і стільки ж електродетонаторів. Відкрито справу за фактом незаконного поводження зі зброєю. У будинку жителя Дніпра також виявили наркотичні засоби, зокрема, рослини конопель і 2 коробки марихуани вагою 1 кг.

У Дніпропетровській області знайшли дві схованки зі зброєю та наркотикамиУ Дніпропетровській області знайшли дві схованки зі зброєю та наркотиками

Фото: вилучені в Кривому Розі боєприпаси

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Луганській області виявили схованку з боєприпасами, в якому знаходилися мінометна міна, дев'ять гранат, три запала УЗРГМ і близько 600 патронів різного калібру.