Дніпропетровський "34 телеканал" заявив про припинення мовлення

НовиниНадзвичайні події    08.10.2014 - 16:34

Відключення від ефіру дніпропетровського "34 телеканалу" не було технічним збоєм. Про це йдеться в повідомленні прес-служби телеканалу.

"7 жовтня, о 18:15 під час трансляції сюжету про кандидата в народні депутати по 26-му мажоритарному округу від "Опозиційного блоку Наталії Власової був відключений від ефіру (кабельного і аналогового) дніпропетровський "34 телеканал", - йдеться в повідомленні.

На самому каналі стверджують, що "34 телеканал", який входить до "Медіа Групу Україна" відключили від мовлення з невідомих причин.

Телеканал недоступний не тільки в аналоговому ефірі, а й у мережі кабельних операторів. Також вчора співробітників телеканалу не пустили на зйомку в Дніпропетровську обласну державну адміністрацію.

"Ми зв'язалися з передавальним центром, з головним інженером, безпосередньо з директором, поки ніякої конкретики ми не отримали. Посилаються на технічні неполадки. На пряме запитання - "чи можна це розцінювати як відключення" - відповіді не отримали", - заявив в офіційному повідомленні телеканалу його технічний директор Олександр Лянкевич.

Кандидат у нардепи і колишній генеральний продюсер каналу Наталія Власова висловила підтримку журналістського колективу і заявила: "Вчора під час трансляції сюжету про моє висунення в народні депутати телеканал просто відключили. Моїм опонентам було відомо, що на 19:30 була запланована програма з моєю участю, тому я розцінюю це як тиск на пресу і на себе особисто".

Також Власова заявила, що місцеві радикали почали тиск на її команду. "У мене немає великого фінансування і власного штабу, як такого. Допомагають мені за фактом тільки два моїх близьких друзів. І ось, місцем проживання їхніх сімей вже почали цікавитися місцеві радикали. Дніпропетровськ за фактом перетворився на в'язницю суворого режиму", - підкреслила вона Власова.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top