Дніпропетровськ отримав 85 млн грн з державного та обласного бюджету

Дніпропетровськ отримав додаткові кошти з державного та обласного бюджету в розмірі 85 млн грн. Про це повідомив міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко під час засідання сесії міської ради, передає кореспондент РБК-України.

"Ми через рішення сесії міської ради та колегії облдержадміністрації отримали додаткову субвенцію з державного та обласного бюджету в обсязі 85 млн грн. З них 60 млн підуть на капітальний ремонт доріг, більше трьох мільйонів - на поточний ремонт доріг, 4 млн виділено на підготовку територій будівництва систем зливової каналізації для соціального доступного житла на житловому масиві Лівобережний, 4 млн грн - на реконструкцію об'єктів охорони здоров'я первинної медичної допомоги. Необхідно ще відзначити, що отримали додаткове фінансування для соціальної підтримки дітей-інвалідів та багатодітних сімей", - прокоментував рішення Іван Куліченко.

Раніше Куліченко заявив, що на ремонт доріг у Дніпропетровську та благоустрій міста буде направлено 308 500 000 грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся