ua en ru

У ДніпрОДА прибуток від підприємств Царьова направляють добровольчим батальйонам

Заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації (ДніпрОДА) Геннадій Корбан, народні депутати Андрій Денисенко та Юрій Береза направляють прибуток, отриманий від підприємств екс-"регіонала" Олега Царьова на утримання добровольчих формувань. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "Кишенькову армію" Коломойського годує бізнес "новоросса" Царьова".

У матеріалі наголошується, що Царьов перестав отримувати прибуток від більшості своїх підприємств, оскільки його партнери скористалися можливістю переоформити спільний бізнес на себе.

"Ще одним гучним фактом "розкуркулення" Царьова стала передача 200 га землі у Дніпропетровському районі, які протягом багатьох років шляхом самозахоплення використовувалися "структурами, близькими до Царьова".

Цю структуру позначили як агрофірму "Дзержинець", - пише автор матеріалу.

Згідно зі статтею, за позовом прокуратури 200 га були повернуті через суд в держвласність за сприяння ДніпрОДА і управління Держземагентства.

Нагадаємо, в кінці травня 2014 р., після того, як Олег Царьов відкрито заявив про свою підтримку "Новоросії", невідомі підпалили гараж в його будинку, в результаті чого згорів позашляховик. Сім'я Царьова виїхала з будинку, в який потім вселилася сім'я переселенців.

За інформацією ЗМІ, Царьов вивіз родину в Росію, а сам бере активну участь у діяльності антиукраїнських організацій на Донбасі.

Генеральна прокуратура оголосила Царьова в розшук. Заступник губернатора Дніпропетровської області Борис Філатов виступив із закликом здати Олега Царьова в правоохоронні органи за винагороду в 500 тис. доларів.

За словами глави МВС України Арсена Авакова, Росія ігнорує документи про розшук Віктора Януковича і ще 23 людей, у числі яких і Царьов.