Дніпро - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції матчу Кубка України

Дніпро - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції матчу Кубка України Фото: "Шахтар" і "Дніпро" у матчі чемпіонату

РБК-Україна провело онлайн-трансляцію матчу національного Кубку

У напруженому першому матчі півфіналу Кубка України між дніпропетровським "Дніпром" і донецьким "Шахтарем" перемогу святкували гості.

29 квітня, 19:00
Дніпропетровськ, "Дніпро-Арена"
Дніпро - Шахтар, 0:1
Гол: Гладкий, 45+1
Дніпро:
Бойко, Федецький, Дуглас, Гуйє, Матос, Чеберячко, Канкава, Лучкевич, Ротань, Коноплянка, Селезньов
Шахтар: П'ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Шевчук, Степаненко, Фернандо, Тейшейра, Дентіньо, Марлос, Гладкий

Все - кінець матчу

90+5 хв. Ось це так! Федецький після подачі з штрафного зрівняв рахунок, але суддя скасовує гол через офсайд!

86 хв. Присипляє свого суперника володінням м'яча Шахтар.

80 хв. Дуже на досвіді грає Шахтар. Багато м'яч тримається в них. А Дніпру вкрай складно проходити до чужих воріт.

Дніпро - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції матчу Кубка України75 хв. Селезньова змінює Шахов.

Дніпро - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції матчу Кубка України72 хв. Замість Марлоса виходить Коста.

Дніпро - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції матчу Кубка України69 хв. Матос назбирав вже фолів на картку.

Дніпро - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції матчу Кубка України67 хв. Тайсон виходить замість Дентіньо.

Дніпро - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції матчу Кубка України64 хв. Замість Чеберячко на поле вийшов Калініч.

63 хв. Фред видав шикарну передачу в штрафну на Тейшейру, той прибрав захисника і вже міг просто пробивати Бойко, але пробив мимо воріт.

Дніпро - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції матчу Кубка України58 хв. Фернандо в грі змінює Фреда.

57 хв. Ух! Степаненко бив головою після подачі кутового, Бойко відбив удар, а Ракицький міг добивати у ворота, але пробив вище!

56 хв. Продовжує активно тиснути Дніпро. Набагато швидше вони почалися рухатися. Особливо на чужій половині поля.

Дніпро - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції матчу Кубка України51 хв. А вже Кучер руками поклав на газон Селезньова.

49 хв. Селезньов б'є по центру і П'ятов відбив удар!

Дніпро - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції матчу Кубка України48 хв. Ракицький збиває Ротаня у своєму штрафному! Пенальті!

Дніпро - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції матчу Кубка України46 хв. Лучкевича поміняв Ксьондз.

Другий тайм

Перерва

Дніпро - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції матчу Кубка України45+1 хв. Гол!!! Після подачі кутового Гладкий відірвався від Дугласа і пробив у кут воріт!

44 хв. Коноплянка небезпечно бив з меж штрафного, але трохи не влучив по воротах.

40 хв. По черзі команди володіють ініціативою. Але атаки гостей виглядають небезпечніше.

35 хв. Дніпро атакує дуже обережно і повільно. З таким натиском гірники дуже спокійно.

30 хв. Тейшера бив з півкола, Бойко до м'яча дотягнувся і перевів того в штангу! А Дентіньо добивав в ворота вже з офсайду.

Дніпро - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції матчу Кубка України27 хв. Степаненко грубо зіграв проти Ротаня.

26 хв. Ох! Повинен був забивати Тейшейра, але він після класного прострілу Шевчука пробив у Бойка!

24 хв. Розігналася гра. М'яч все частіше заходить в штрафні, але до ударів справа не доходить.

19 хв. Дуже небезпечно прострілював у штрафну Шевчук, але Федецький випередив Дентіньо.

13 хв. Поки командам не вдається показувати добротний футбол. Мало контролю м'яча. Мало точності.

8 хв. Чеберечко зважився на дальній удар, але в нього вийшло несильно і в руки П'ятова.

3 хв. Перша непогана атака Шахтаря - Гладкий прийняв довгий пас на правому фланзі, але на його простріл ніхто не встиг.

Почався матч

Нинішній сезон складає дуже по-різному для команд. "Дніпро" вперше в історії пройшов у півфінал єврокубка. Йде в чемпіонаті на третьому місці і має серйозні шанси на боротьбу за друге місце. "Гірники" не змогли обіграти "Динамо" і повністю провалили сутичку за чемпіонський титул.

І для "Шахтаря" Кубок України повинен стати турніром "номер один" на даному етапі. Залишитися без трофеїв для команди Луческу буде зовсім прикро. Так, і піти іщ "Шахтаря", при великій кількості чуток, не вигравши нічого, для Луческу буде дуже неприємно. Тому настрій у "гірників" на сегоняшнийматч повинен бути вкрай бойовий.

Як і у "Дніпра". Мирон Богданович дав собі і своїй основі відпочити на матчі з "Іллічівцем", в той час, як "Шахтар" намагався зламати оборону "Динамо" у дуже емоційному матчі. Так що, стан і фізичне, і емоційне повинно бути краще в сьогоднішніх господарів.

Також, матч у Дніпропетровську має стати відправною точкою у протистоянні "Дніпра" і "Шахтаря" в чемпіонській гонці. Там у них різниця в 1 очко і очний матч попереду, що просто мусить зробити кінцівку чемпіонату дуже захоплюючою.

Захисник "Дніпра" Артем Федецький:

"У нас, мабуть, перший такий сезон, коли ми граємо по максимуму. Це класно, коли ти постійно перебуваєш у такому тонусі. Зараз у нас практично всі тренування спрямовані на відновлення".

Головний тренер "Шахтаря" Мірча Луческу:

"Півфінал Кубка України і став приводом для відкритого тренування. "Дніпро" дійшов до півфіналу Ліги Європи, це додає їм упевненості. Нас чекає важка гра, спортивна боротьба між Дніпропетровськом та Донецьком. Вони витрачали величезні гроші на те, щоб створити гарну команду. У них буде супермотивация".