Дніпро - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України

Після перемоги над "Шахтарем" жертвою "Дніпра" стало київське "Динамо". Кияни програли, пропустивши два голи від Матеуса.

30 березня, 17:00
Дніпропетровськ, "Дніпро-Арена"
Дніпро - Динамо, 2:0
Гол:
Матеус, 45+2, 58
Дніпро: Бойко, Федецький, Мазух, Дуглас, Стрініч, Канкава, Ротань, Жуліано, Матеус, Коноплянка, Зозуля
Динамо: Рибка, Данило Сілва, Виду, Драгович, Макаренко, Велозу, Вукоєвич, Гармаш, Ярмоленко, Гусєв, Ідейє

Кінець матчу! Дніпро перемагає!

Дніпро - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України90+2 хв. Гармаш! Неймовірно як не забиває Денис! Ідейє скинув головою в центр штрафного, звідки півзахисник пробив прямо у Бойка!

Дніпро - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України90+1 хв. Замість Зозулі вийшов Селезньов.

90+1 хв. Бойко занадто довго вибивав м'яч зі своєї половини поля.

Дніпро - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України90 хв. Замість Джуліано вийшов Кулаків.

Дніпро - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України89 хв. Зозуля порушив правила в атаці проти Драговича.

Дніпро - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України86 хв. Замість Коноплянки виходить Чеберячко.

85 хв. Мбокані зміг виграти верхову боротьбу і скинути під удар Ярмоленку, але удар з лінії штрафної у українця не вийшов.

81 хв. Хороша контратака Дніпра завершилася дуже невдалим ударом Джуліано.

77 хв. Намагається Дніпро, притримуючи м'яч у себе, остудити атаки Динамо. І це у господарів відмінно виходить.

73 хв. Гармаш прострілював до воріт і Мбокані міг забивати, але м'яч вулчив не в ту частину ноги і полетів повз ворота.

Дніпро - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України72 хв. Стрініч помстився Сілві, порушивши правила на бразильці.

70 хв. Мбокані бив головою з лінії штрафної, Бойко помилився, але Дуглас вибив м'яч з лінії воріт.

Дніпро - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України66 хв. Сілва влучив ногою в ногу Стрініча.

Дніпро - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України62 хв. Мбокані виходить замість Вукоєвича. У два форварди грає Динамо!

Дніпро - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України58 хв. Другий гол влітає у ворота Динамо! Драгович невдало скинув м'яч головою на Рибку, м'яч підхопив Матеус, перекинувши воротаря, і спокійно відправив м'яч у ворота!

56 хв. Заспокоїлася гра. Багато боротьби за кожен м'яч, що не дозволяє численним технічним гравцям і Динамо і Дніпра показувати свій максимум.

52 хв. Намагаються кияни розтягувати оборону суперника. Поки що оборона дніпрян грає зібрано.

48 хв. Ярмоленко пробив з лінії штрафної - м'яч пройшов мимо воріт.

Слідкуємо за другим таймом

Перерва

Дніпро - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України45+2 хв. ГОЛ! Забиває Дніпро! Матеус головою вколотив м'яч у ворота після подачі від Джуліано!

44 хв. Поки оборони обох команд грають краще, ніж атаки. Дуже складно даються атакуючі дії суперникам.

40 хв. І знову затишшя у грі. Дніпряни трохи більше володіють м'ячем.

36 хв. Зозуля в контратаці дніпрян віддав пас на хід Джуліано, але бразилець не зміг нормально пробити.

34 хв. Момент! Зозуля прийняв подачу з флангу і скинув під удар Матеусу, але м'яч від ноги бразильця угодив в штангу.

32 хв. Рваний ритм гри. Не виходить жодному з суперників повноцінно диктувати свою гру. То дніпряни грають активніше, то Динамо починає володіти ініціативою.

Дніпро - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України28 хв. Гармаш зіграв рукою біля чужого штрафного.

Дніпро - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України25 хв. Замість Гусєва на полі з'явився Ленс.

24 хв. Бойко, граючи на виході, коліном в'їхав в Олег Гусеева, який втратив свідомість. Але, на щастя, гравці і лікарі змогли відкачати ветерана Динамо. Природно, продовжити гру капітан киян не зможе.

21 хв. Не в найкращому стані сьогодні поле в Дніпропетровську, що заважає командам показувати свої найкращі якості.

17 хв. Гармаш класно навісив на Ярмоленка, який увірвався в штрафну, і Андрій відправив головою м'яч у ворота. Правда, суддя скасував гол через офсайд.

13 хв. Ой! Що робить Рибка!? Воротар, вибиваючи з власного штрафного майданчика, влучив точно у Матеуса, який перебував на лінії, але м'яч опустився на сітку воріт.

11 хв. Ярмоленко добре вивів по флангу Сілву і бразилець подав на Ідейє, але Браун до м'яча не дістав.

7 хв. Поступово Дніпро забирає ігрову ініціативу, але до воріт підопічні Рамоса поки не доходять.

3 хв. Дуже нервово команди починають гру. Ні кияни, ні дніпряни нормально зачепитися за м'яч не можуть.

Команди на полі. Давайте починати!

Добрий день, друзі. РБК-Україна починає онлайн-трансляцію матчу "Дніпро" - "Динамо".

Дніпряни в нинішньому розіграші чемпіонату показують саму стабільну гру і вже після перемоги в Донецьку набрали 38 очок при одній пропущеній грі. У киян поки на одне очко більше, але в разі перемоги вони обженуть донецький "Шахтар", який знаходиться на вершині турнірної таблиці.

Багато в турнірній таблиці буде залежати і від того, як зіграють між собою інші два лідера чемпіонату - "Металіст" і "Шахтар". "На руку" і "Дніпра" і "Динамо" нічия або перемога харків'ян.

Серед тижня кияни грали досить складну гру в Харкові проти "Металіста" в Кубку України і здобули перемогу. При чому, Олег Блохін надав відпочинок кільком гравцям основи - Мбокані, Беланда, Ленс. За словами тренера, у футболістів з'явилися ушкодження і не всі з них зможуть грати з "Дніпром". Ця гра повинна відібрати у киян сил, але і додати впевненості в собі.

В першому колі команди в Києві зіграли внічию 1:1.

Головний тренер "Дніпра" Хуанде Рамос:

"Коли граєш проти таких колективів, як київське «Динамо», не можна робити такі категоричні заяви на кшталт того, що все в цій грі буде залежати від своєї команди. Волею-неволею ти зобов'язаний робити поправку на противника, звертати увагу на всі аспекти. Так що ми знову будемо серйозно думати про суперника, не забуваючи, звісно, про самих себе".