Дмитро Стус переміг у конкурсі на посаду гендиректора музею Тараса Шевченка

НовиниСуспільство    13.01.2017 - 22:15
Фото: Дмитро Стус
Фото: Дмитро Стус

Заслухавши презентації кандидатів, комісія визнала його переможцем конкурсу

12 січня  у Міністерстві культури України відбулося засідання комісії з конкурсного  добору на посаду генерального директора Національного музею Тараса Шевченка, в ході якого переможцем у конкурсі було визнано виконуючого обов’язки директора музею і літературознавця  Дмитра Стуса. Про це повідомляє сайт Міністерства культури України.

"Під час свого виступу Дмитро Стус представив  напрацювання  музею за останні роки,  а також виокремив пріоритети розвитку національного закладу, спрямовані на збереження, поширення і популяризацію творчості Тараса Шевченка в Україні і світі. З поміж іншого, налагодження співпраці з музейними закладами інших країн, створення нових цікавих проектів для молоді", - повідомляє Мінкульт.

Свої презентації програм розвитку Національного музею Тараса Шевченка також представили Наталія Клименко - член Спілки письменників України, екс-директор музею і Юлія Шиленко  - головний зберігач фондів Національного музею Тараса Шевченка.

Заслухавши публічні  презентації  кандидатів, комісія  більшістю голосів визнала переможцем конкурсу на посаду генерального директора музею Дмитра Стуса.

Нагадаємо, 6 січня Україна святкувала День народження Василя Стуса, відомого українського дисидента і поета.
 

On Top