Для того щоб Україна економила 4 млрд куб. м газу в рік необхідно вкласти в енергозбереження 24 млрд грн, - Азаров

Для того щоб Україна економила 4 млрд куб. м газу в рік необхідно вкласти в енергозбереження 24 млрд грн. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров під час огляду розробок Інституту технічної теплофізики, передає кореспондент РБК-Україна.

"Досить цікаві були пропозиції по 24 областям, плани енергозбереження, які дозволять, наприклад, заощадити 4 млрд куб м газу на рік, правда витрати - 24 млрд грн. Це вже викликає питання. Тому як тільки чуєш, що економія 4 млрд - хочеться негайно цим займатися, але як чуєш - 24 млрд грн виникають питання як це зробити дешевше. Тому перед керівництвом інституту треба ставити питання максимального здешевлення впровадження цих розробок", - заявив Азаров.

Також прем'єр-міністр відзначив важливість впровадження енергозберігаючих систем в житлово-комунальній сфері, бюджетній сфері, промисловості. І скрізь де можливо йти від торгового газу: "Треба приймати відповідні рішення, і щоб уряд вносив зміни до законодавства. Хоча законодавство вже залишає багато преференцій сфері енергозбереження".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся