ДК "Укртрансгаз" виграла тендер на транспортування природного газу для "Харківміськгаз" на 77,66 млн грн

ДК "Укртрансгаз" НАК "Нафтогаз України" виграла тендер на транспортування природного газу для "Харківміськгаз" на 77 млн 662 тис. 483,8 грн. Про це повідомляє сайт Державних закупок України.
За наданою інформацією, тендер проводився навколо 3-ох лотів: лот 1 (56 млн 781 тис. 667,8 грн) - послуги з транспортування трубопроводами природного газу для задоволення потреб населенню та юридичних осіб, яким природний газ відпускається за роздрібними цінами, диференційованими залежно від річних обсягів споживання, які затверджені НКРЕ - 302,932 млн куб. м; лот 2 (2 млн 136 тис. 816 грн) - послуги з транспортування трубопроводами природного газу для задоволення потреб установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів, крім обсягів природного газу, що використовується як пальне для забезпечення горіння Вічного вогню - 11,4 млн куб. м; лот 3 (18 млн 744 тис. грн.) - послуги з транспортування трубопроводами природного газу для задоволення потреб промислових споживачів та інших суб'єктів господарювання - 100 млн куб. м.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся