ДК "Укртрансгаз" виграв тендер на транспортування природного газу для "Кременчукгаз" на 25,4 млн грн

ДК "Укртрансгаз" НАК "Нафтогаз України" виграв тендер на транспортування природного газу для "Кременчукгаз" на 25 млн 380 тис. 960 грн. Про це повідомляє сайт Державних закупок України.
За наданою інформацією, тендер проводився навколо 3-ох лотів: лот 1 (888 тис. 962,88 грн) - послуги з транспортування трубопроводами природного газу для задоволення потреб установ і організацій, які фінансуються з державного і місцевого бюджетів, крім обсягів природного газу, що використовуються як пальне для забезпечення горіння Вічного вогню - 4,238 млн куб. м; лот 2 (461 тис. 472 грн) - послуги з транспортування трубопроводами природного газу для задоволення потреб промислових споживачів та інших суб'єктів господарювання - 2,2 млн куб. м; лот 3 (24 млн 30 тис. 525,12 грн) - послуги з транспортування трубопроводами природного газу для задоволення потреб населення та юридичних осіб, яким природний газ відпускається за роздрібними цінами, диференційованими залежно від річних обсягів споживання, які затверджені НКРЕ - 114,562 млн куб. м.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся