Директор одеського аеропорту виступив з доповіддю на Європейській авіаційній конференції в Афінах

В Афінах завершилася галузева конференція Europe Aviation ICT Forum 2015, організатором якої виступила компанії SITA - світовий лідер в сфері телекомунікаційних та IT-рішень для авіаційної галузі. Про це йдеться в повідомленні прес-служби аеропорту.

Директор Міжнародного аеропорту Одеса у рамках офіційної програми форуму представив доповідь про модернізації ІТ -інфраструктури одеського аеропорту.

Віталій Портянко розповів про використання мобільних рішень і сервісів для удосконалення обслуговування пасажирів і повітряних суден, зокрема про досвід впровадження інноваційних технологій, які дозволяють істотно скоротити витрати авіакомпаній, а також поділився з аудиторією досвідом одеського аеропорту в розробці власних інформаційних рішень для забезпечення операційної діяльності існуючого терміналу до введення в експлуатацію нового.

У рамках дводенного форуму директор Міжнародного аеропорту Одеса провів робочу зустріч з представниками корпорації SITA з питань інтеграції програмних продуктів компанії в новий термінал Міжнародного аеропорту Одеса, а також поділився з керівниками європейських авіапідприємств та галузевих асоціацій прогнозами і поглядами на розвиток цивільної авіації в Україні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся