"Динамо" зіграло внічию з "Янг Бойз" у матчі Ліги Європи

"Динамо" зіграло внічию з "Янг Бойз" у матчі Ліги Європи Фото: Динамо - Янг Бойз (twitter.com/BSC_YB)

Поєдинок завершився з рахунком 2:2

Київське "Динамо" вдома зіграло внічию зі швейцарським "Янг Бойз". Зустріч пройшла на НСК "Олімпійський" і завершилася з рахунком 2:2.

У складі господарів голи забили Дьtмерсі Мбокані і Микола Морозюк, а за швейцарців двічі відзначився Рожер Ассаль. "Янг Бойз" з 82 хвилини грали вдесятьох після видалення Секу Саного.

"Янг Бойз" краще провів перший тайм і завдяки дублю Роже Ассале пішов на перерву переможцем. Кияни відігралися в другому таймі, багато атакували в подальшому, але забити третій м'яч не змогли. Проте нічийний рахунок більше влаштував господарів, які зберегли чотирьохочкову перевагу над лідером чемпіонату Швейцарії.

В іншому матчі групи B, який проходив паралельно, "Шкендербеу" і "Партизан" також розписали нічию - 0:0.

Нагадаємо, луганська "Зоря" здолала німецьку "Герту" в 3 турі групового етапу Ліги Європи. Поєдинок відбувся на "Арені Львів" і завершився з рахунком 2:1.