Ярмоленко б'є відмінно і зрівнює рахунок!
Коста сильним ударом наближає перемогу гірників!
Срна б'є у правий кут і забиває!
Першим б'є Велозу і по воротах не потрапляє!

Кінець. Серія пенальті

Динамо - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції115 хв. Рибалка грубо грає в центрі поля і отримує другу жовту.

108 хв. Хачеріді пробивав головою після кутового, але Шевчук виніс м'яч з лінії воріт.

Перерва

104 хв. Ярмоленко красиво обіграв захисників в чужій штрафній і пробив, але П'ятов зіграв впевнено.

Динамо - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції100 хв. Беланда виходить замість Сидорчука.

95 хв. Тримає м'яч Динамо. Більш активно вони грають після свистків.

Поки що нічия. Клубний сезон триває

90 хв. Відмінна комбінація Динамо призвела до удару Велозу з лінії штрафного, номяч пройшов мимо воріт.

Динамо - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції88 хв. Виду зрубав в центрі поля Степаненко.

Динамо - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції81 хв. Рибалка збив Тайсона.

Динамо - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції76 хв. Гусєв виходить замість Кравця.

75 хв. Коста знову пробив мимо воріт здалеку.

Динамо - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції69 хв. Тайсон виходить замість Бернарда.

Динамо - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції68 хв. Драгович грубо грає проти Адріано в центрі поля.

Динамо - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції63 хв. Шечук впав після того, як Ярмоленко рукою поклав ветерана на газон.

Динамо - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції55 хв. Срна за надто активну реакцію відзначився.

50 хв. Знову активно починає Динамо. Але знову небезпеки немає.

Динамо - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції46 хв. Антунеш поміняв Сілву в перерві.

Другий тайм розпочався

Перерва

Динамо - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції45+2 хв. Кривцов поміняв Кучера, якому розбили голову.

Динамо - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції43 хв. Ілсіньо зрубав Сидорчука.

38 хв. Шахтар продовжує насідати на ворота Динамо. Але кияни обороняються впевнено.

33 хв. Тейшера небезпечно бив з лінії штрафного, але це було неточно.

25 хв. Після штрафного у виконанні Шахтаря бив здалеку Коста, але м'яч пройшов мимо воріт.

20 хв. Ярмоленко протягнув м'яч через все поле в контратаці, але пас віддати не зважився і сам пробив - Пятов спокійно забрав слабкий удар.

15 хв. Відмінний прохід вийшов у Ленса, але голландець точно віддати пас не зміг.

10 хв. Поперечина! Срна б'є з лінії штрафної, але влучає м'ячем у каркас воріт!

9 хв. Велозу зважився на дальній удар, але м'яч пройшов вище воріт.

3 хв. Гра стартує з володіння м'ячем Динамо. Але атаки поки не виходять гострими.

Починається матч

"Динамо" і "Шахтар" другий рік поспіль розіграють між собою Кубок України. Саме з перемоги над "гірниками" почалася успішна робота Сергія Реброва в київському клубі. Тоді команда завершила чемпіонат на четвертому місці, але зуміла підсолодити пігулку перемогою в Кубку.

Всього українські гранди сім разів розігрували між собою трофей.

Всі фінали Кубка України між цими суперниками:

2001/2002 рр. "Динамо" - "Шахтар" - 2:3 (д. в.)
2002/2003 рр. "Динамо" - "Шахтар" - 2:1
2004/2005 рр. "Динамо" - "Шахтар" - 1:0
2006/2007 рр. "Динамо" - "Шахтар" - 2:1
2007/2008 рр. "Динамо" - "Шахтар" - 0:2
2010/2011 рр. "Динамо" - "Шахтар" - 0:2
2013/2014 рр. "Динамо" - "Шахтар" - 2:1

Цікаво, що в разі перемоги, "Шахтар" наздожене "Динамо" за кількістю здобутих Кубків. Зараз у "Динамо" їх 10, а у "Шахтаря" - 9.

Головний тренер "Динамо" Сергій Ребров:

"Поєдинок з "Шахтарем" - особливий, і я впевнений, що наші гравці налаштуються на нього по повній програмі. Золотий дубль є дуже серйозною мотивацією для всіх нас і наших уболівальників".

Півзахисник "Шахтаря" Тарас Степаненко:

"Динамо" - організована команда, грамотно підготовлена тактично. Багато голів забивають після флангових передач, після пресингу з глибини поля і добивання. Багато забивають після стандартів - високорослі футболісти, агресивні. Зуміємо впоратися з цим - добре. Не зуміємо - будуть проблеми".