Динамо - Партизан: онлайн трансляція (рахунок 4:1)

Динамо - Партизан: онлайн трансляція (рахунок 4:1) Фото: "Динамо" - "Партизан" (fcdynamo.kiev.ua)

РБК-Україна веде онлайн-трансляцію 6 туру групового етапу ЛЕ

Динамо - Партизан. Онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна о 20:00, а дивитися матч можна на телеканалі "Футбол 1". Київське "Динамо" вдома зіграє з белградським "Партизаном" в 6 турі групового раунду Ліги Європи. На думку букмекерів, фаворитом у цьому матчі є кияни.

7 грудня 20:00
Київ, НСК "Олімпійський"

Стартові склади команд:

"Динамо": Бущан - Кендзьора, Хачеріді, Кадар, Піваріч - Шепєлєв, Буяльський - Морозюк, Шапаренко, Циганков - Мораес.

"Партизан": Стойковіч - Вулічевіч, Н.Р. Мілетіч, Мітровіч, Н.Г. Мілетіч - Пантіч, Більєр, Євтович, Сума - Соломон, Тавамба.

Матч завершено 4:1

90+3 хв. Фінальний свисток! "Динамо" перемогою завершує груповий турнір Ліги Европи та з першого місця виходить до плей-офф!

90 хв. Три хвилини додав суддя.

89 хв. Джурічковіч отримав "гірчичник" за зрив атаки.

87 хв. Забиває "Динамо", але лайнсмен зафіксував офсайд.

83 хв. Остання заміна у "Динамо": Гонсалес виходить замість Циганкова.

78 хв. ГОООООООЛ! Мораес оформляє хет-трик! 4:1!

77 хв. Ще дві заміни. У сербів Джурічковіч виходить замість Більера. У киян йде Шапаренко, Бесєдін з'являється на полі. Гарне враження залишає сьогодні Шапаренко.

76 хв. Циганков увірвався до штрафного майданчика і отримав по ногах! Пенальті у ворота "Партизана"!

66 хв. Заміна у "Партизана": замість Соломона виходить Ожегович. У "Динамо" йде Буяльський, виходить Гармаш.

62 хв. Жовта картка Морозюку за грубий фол.

58 хв. Сейв від Бущана! Воротар зреагував на удар з воротарської від Тавамба. Добивання Пантича з лінії штрафного майданчика виявилося неточним - м'яч пролетів поруч зі стійкою.

55 хв. Ох, який прохід Шапаренка! Він пробіг половину поля, увірвався в штрафну, але до удару не дійшло - воротар стрибнув в ноги і перевів м'яч на кутовий.

48 хв. Циганков пробивав із кута, але удар заблокували захисники "Партизана".

47 хв. Мілетич збив Морозюка і отримав жовту картку. Небезпечний штрафний для киян.

46 хв. Розпочався другий тайм

45+3 хв. Перерва! Відпочиваємо.

45+3 хв. ГОЛ! Євтович реалізував 11-метровий - Бущан нічим зарадити не зміг.

45+3 хв. Морозюк поставив підніжку Сума. Пенальті у ворота "Динамо"

45 хв. Три хвилини додав арбітр до основного часу.

40 хв. Більєр грубо зіграв проти Шапаренка, за що отримав гірчичник.

37 хв. Соломон завдав потужного удару, який прийняв на себе Хачеріді.

31 хв. ГОООООЛ! Дубль на рахунку Мораеса!! Морозюк за перші півгодини цього матчу забив гол і віддав дві результативні передачі.

28 хв. ГОООООООЛ! Морозюк робить передачу і Жуніор Мораес заносить м'яч у ворота.

27 хв. Віктор уже повернувся на поле та намагався розігнати контратаку, але суперники вдало зіграли на власній половині поля та відібрали м'яч.

21 хв. Дісталося Циганкову, він лежить на полі. Віктору знадобиться допомога лікарів.

15 хв. Морозюк виконав штрафний із лівого флангу, але голкіпер закрив ближній кут та відбив м'яч.

11 хв. Соломон пробивав із меж штрафного майданчика, проте його удар не був небезпечним для Бущана.

6 хв. ГОООООЛ!!! Морозюк відкриває рахунок в матчі. Стойкович відбив м'яч після удару Мораеаса, але прямо на Морозюка, який був точний на добиванні.

5 хв. Який момент у "Партизана"! Поперечина рятує київський клуб!

1 хв. Матч розпочався! Перший удар по м'ячу роблять гравці "Динамо".

- Команди виходять на поле, звучить гімн Ліги Європи.

- Стадіон в очікуванні матчу.

- Динамівці проведуть гру у своєму домашньому, білому комплекті форми (голкіпер у зеленому), гості – у смугастих чорно-білих футболках, чорних шортах та гетрах (воротар – у жовтому). Рефері вдягнуть форму червоного кольору.

- Тренування динамівців напередодні останнього домашнього матчу в 2017 році.

- Напередодні матчу "Партизан" провів відкрите тренування на НСК "Олімпійський".

"Динамо" і "Партизан" вже вийшли в плей-офф, але в заключному турі їм належить виявити переможця групи B. На своєму полі українцям достатньо зіграти внічию, тоді як сербів влаштує лише перемога.

Динамівці могли забезпечити собі лідерство ще два тижні тому, в останньому матчі проти "Скендербеу", але київський клуб втратив цю можливість.

У попередньому другому турі "Динамо" здобуло вольову перемогу в Белграді - 3:2. До перерви оосподарі вели з рахунком 2:0, проте в другому таймі все перевернулося з ніг на голову. Завдяки дублю бразильця Жуніора Мораес і голу Віталія Буяльського динамівці відвезли з Белграда три очки.

Після цього поєдинку сербський клуб не знає поразок ось уже 15 матчів у всіх турнірах поспіль при чотирьох нічиїх. Команда Мирослава Джукіча займає друге місце в чемпіонаті Сербії з відставанням у шість очок від лідера "Црвени Звезди".

Підопічні Олександра Хацкевича зазнали однієї поразки в 11 попередніх матчах при трьох нічиїх. Команда йде на другому місці в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.

Під питанням вихід на поле Дьємерсі Мбокані та Домагоя Віди. Конголезець отримав у грі чемпіонату України проти "Маріуполя" м'язову травму і нині під наглядом лікарів проводить реабілітацію, а хорват, хоч і вийшов на фінішну пряму відновного процесу, днями тільки приступив до пробіжок. Сергій Сидорчук вибув на тривалий термін.