Динамо - Евертон: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи

Динамо - Евертон: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи Кияни хочуть подолати англійців

У матчі Ліги Європи "Динамо" обіграло "Евертон" і прорвалося в наступний етап турніру.

19 березня, 20:00
Київ, "Олімпійський"
Динамо - Евертон, 5:2
Гол: Ярмоленко, 21, Теодорчик, 35, Велозу, 37, Гусев, 56, Антунеш, 77 - Лукаку, 29, Ягелка, 82
Динамо:
Шовковський, Сілва, Драгович, Хачеріді, Антунеш, Велозу, Сидорчук, Рибалка, Гусєв, Ярмоленко, Теодорчик
Евертон: Ховард, Коулмен, Ягелка, Алькарас, Бейнс, Маккарті, Баррі, Амсу, Барклі, Нейсміт, Лукаку

Фінальній свисток. З виходом, Динамо!

Динамо - Евертон: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи89 хв. Калитвинцев виходить замість Гусєва.

Динамо - Евертон: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи86 хв. Драгович грубо зіграв проти опонента поруч зі своєї штрафної.

Динамо - Евертон: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи82 хв. Ягелка після подачі кутового головою відправив м'яч за спину Шовковського!

80 хв. Ярмоленко б'є зі штрафного прямо у поперечину!

Динамо - Евертон: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи77 хв. Ой-Ой-ой!!! Яка краса!!! Антунеш здалеку приклався своєї чарівної лівої і потрапив точно в дев'ятку воріт!

Динамо - Евертон: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи74 хв. Замість Теодорчика виходить Кравець.

71 хв. Велозу вивів Теодорчика на удраную позицію, але Тео пробив у Ховарда.

Динамо - Евертон: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи64 хв. У Динамо Буяльський виходить замість Сидорчука, а у гостей Коні і Осман замість Амсу і Нейсмита.

61 хв. Баркли закручував м'яч від лінії штрафного, але знову Динамо рятує штанга!

Динамо - Евертон: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи56 хв. ГУСЄВ!!! Сидорчук ввійшов з м'ячем в штрафну, прострілив на Гусєва, який з другої спроби відправляє м'яч у ворота!

54 хв. Поступово Динамо переводить гру в центр і на чужу половину поля. Це корисніше в нинішній ситуації.

49 хв. Намагається Евертон знову насісти на ворота Динамо. Але кияни справляються з тиском.

Другий тайм

Перерва. Видихаємо

43 хв. Набагато впевненіше стало грати Динамо. Більше володіють м'ячем і нагнітають обстановку.

Динамо - Евертон: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи37 хв. Третій пішов! Велозу виявився першим на добиванні на лінії штрафного і сильним ударом верхом відправляє м'яч у ворота!

Динамо - Евертон: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи35 хв. Але тут же Теодорчик знову виводить Динамо вперед! Гусєв подав у штрафну, Ярмоленко зумів тицьнути м'яч в центр і поляк впевнено відправив м'яч у ворота!

Динамо - Евертон: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи29 хв. Ну що ж це таке?! Лукаку підхопив м'яч біля нашого штрафного і закрутив м'яч у лівий кут воріт.

26 хв. Ярмоленко зміг прорватися крізь центр до чужих воріт і пробити - Ховард дістає м'яч!

25 хв. Барклі вийшов на побачення з воротарем, але його удар прийняла на себе штанга!

Динамо - Евертон: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи21 хв. ГОЛ!!! Ярмоленко!!! Андрій змістився з флангу в центр і точно закрутив м'яч під ліву штангу!

17 хв. Відсунулася гра від воріт Динамо. Але поки моментів немає.

10 хв. Поки що ігрова ініціатива у гостей. Придавили вони настільки, що у Динамо вийти з оборони не виходить.

6 хв. Барклі пробив з лінії штрафного, але Шовковський з другої спроби накрив м'яч.

2 хв. Гусєв бив головою після подачі Сілви, але трохи не влучив.

Стартує матч

Зустріч тижневої давності стала для команд першої в турнірах УЄФА і завершилася перемогою британців з рахунком 2:1. На гол Олега Гусєва "Евертон" відповів влучними ударами Стівена Нейсмита і Ромелу Лукаку. "Динамо" виграло лише чотири з 23 матчів з англійськими командами, зате в шести домашніх зустрічах з представниками прем'єр-ліги кияни зазнали лише однієї поразки, здобувши три перемоги.

"Евертон" перш протистояв представнику України лише у першому колі Кубку УЄФА-2007/08. Тоді він по сумі двох зустрічей був сильнішим харківського "Металіста".

"Динамо" виграло в єврокубках чотири останні матчі на своєму полі, і всі перемоги були здобуті з різницею в два і більше м'ячів. Щоб вибити "Евертон", киянам буде достатньо продовжити цю серію. У чотирьох виїзних єврокубкових поєдинках цього сезону "Евертон" не зазнав жодної поразки. На його рахунку дві перемоги при двох нічиїх.

Головний тренер "Динамо" Сергій Ребров:

"Само собою, ми внесемо певні корективи. Ви побачите зовсім іншу гру. Ми повинні діяти більш агресивно, ніж в Англії. Тим більше, ми граємо вдома. "Евертон" - це не один Лукаку, небезпечна вся команда, насамперед завдяки командним діям і грою в атаці. Сподіваюся, у нас вийде реалізувати все задумане і досягти необхідного результату".

Головний тренер "Евертона" Роберто Мартнес:

"Ми хочемо зіграти в свою гру. Не приїхали грати на нічию, хочемо забити і виграти. Просто стояти на нічийний результат ми не будемо. Треба бути готовим грати на два фронти. Для нас це велика честь - представляти Англію в Лізі Європи, особливо враховуючи ситуацію з нашими командами в Лізі чемпіонів".