Динамо - Евертон: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи

НовиниСпорт    19.03.2015 - 21:55
Кияни хочуть подолати англійців

У матчі Ліги Європи "Динамо" обіграло "Евертон" і прорвалося в наступний етап турніру.

19 березня, 20:00
Київ, "Олімпійський"
Динамо - Евертон, 5:2
Гол: Ярмоленко, 21, Теодорчик, 35, Велозу, 37, Гусев, 56, Антунеш, 77 - Лукаку, 29, Ягелка, 82
Динамо:
Шовковський, Сілва, Драгович, Хачеріді, Антунеш, Велозу, Сидорчук, Рибалка, Гусєв, Ярмоленко, Теодорчик
Евертон: Ховард, Коулмен, Ягелка, Алькарас, Бейнс, Маккарті, Баррі, Амсу, Барклі, Нейсміт, Лукаку

Фінальній свисток. З виходом, Динамо!

89 хв. Калитвинцев виходить замість Гусєва.

86 хв. Драгович грубо зіграв проти опонента поруч зі своєї штрафної.

82 хв. Ягелка після подачі кутового головою відправив м'яч за спину Шовковського!

80 хв. Ярмоленко б'є зі штрафного прямо у поперечину!

77 хв. Ой-Ой-ой!!! Яка краса!!! Антунеш здалеку приклався своєї чарівної лівої і потрапив точно в дев'ятку воріт!

74 хв. Замість Теодорчика виходить Кравець.

71 хв. Велозу вивів Теодорчика на удраную позицію, але Тео пробив у Ховарда.

64 хв. У Динамо Буяльський виходить замість Сидорчука, а у гостей Коні і Осман замість Амсу і Нейсмита.

61 хв. Баркли закручував м'яч від лінії штрафного, але знову Динамо рятує штанга!

56 хв. ГУСЄВ!!! Сидорчук ввійшов з м'ячем в штрафну, прострілив на Гусєва, який з другої спроби відправляє м'яч у ворота!

54 хв. Поступово Динамо переводить гру в центр і на чужу половину поля. Це корисніше в нинішній ситуації.

49 хв. Намагається Евертон знову насісти на ворота Динамо. Але кияни справляються з тиском.

Другий тайм

Перерва. Видихаємо

43 хв. Набагато впевненіше стало грати Динамо. Більше володіють м'ячем і нагнітають обстановку.

37 хв. Третій пішов! Велозу виявився першим на добиванні на лінії штрафного і сильним ударом верхом відправляє м'яч у ворота!

35 хв. Але тут же Теодорчик знову виводить Динамо вперед! Гусєв подав у штрафну, Ярмоленко зумів тицьнути м'яч в центр і поляк впевнено відправив м'яч у ворота!

29 хв. Ну що ж це таке?! Лукаку підхопив м'яч біля нашого штрафного і закрутив м'яч у лівий кут воріт.

26 хв. Ярмоленко зміг прорватися крізь центр до чужих воріт і пробити - Ховард дістає м'яч!

25 хв. Барклі вийшов на побачення з воротарем, але його удар прийняла на себе штанга!

21 хв. ГОЛ!!! Ярмоленко!!! Андрій змістився з флангу в центр і точно закрутив м'яч під ліву штангу!

17 хв. Відсунулася гра від воріт Динамо. Але поки моментів немає.

10 хв. Поки що ігрова ініціатива у гостей. Придавили вони настільки, що у Динамо вийти з оборони не виходить.

6 хв. Барклі пробив з лінії штрафного, але Шовковський з другої спроби накрив м'яч.

2 хв. Гусєв бив головою після подачі Сілви, але трохи не влучив.

Стартує матч

Зустріч тижневої давності стала для команд першої в турнірах УЄФА і завершилася перемогою британців з рахунком 2:1. На гол Олега Гусєва "Евертон" відповів влучними ударами Стівена Нейсмита і Ромелу Лукаку. "Динамо" виграло лише чотири з 23 матчів з англійськими командами, зате в шести домашніх зустрічах з представниками прем'єр-ліги кияни зазнали лише однієї поразки, здобувши три перемоги.

"Евертон" перш протистояв представнику України лише у першому колі Кубку УЄФА-2007/08. Тоді він по сумі двох зустрічей був сильнішим харківського "Металіста".

"Динамо" виграло в єврокубках чотири останні матчі на своєму полі, і всі перемоги були здобуті з різницею в два і більше м'ячів. Щоб вибити "Евертон", киянам буде достатньо продовжити цю серію. У чотирьох виїзних єврокубкових поєдинках цього сезону "Евертон" не зазнав жодної поразки. На його рахунку дві перемоги при двох нічиїх.

Головний тренер "Динамо" Сергій Ребров:

"Само собою, ми внесемо певні корективи. Ви побачите зовсім іншу гру. Ми повинні діяти більш агресивно, ніж в Англії. Тим більше, ми граємо вдома. "Евертон" - це не один Лукаку, небезпечна вся команда, насамперед завдяки командним діям і грою в атаці. Сподіваюся, у нас вийде реалізувати все задумане і досягти необхідного результату".

Головний тренер "Евертона" Роберто Мартнес:

"Ми хочемо зіграти в свою гру. Не приїхали грати на нічию, хочемо забити і виграти. Просто стояти на нічийний результат ми не будемо. Треба бути готовим грати на два фронти. Для нас це велика честь - представляти Англію в Лізі Європи, особливо враховуючи ситуацію з нашими командами в Лізі чемпіонів".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.