ua en ru

Детективи НАБ розслідують понад 45 кримінальних проваджень

12:24 28.01.2016 Чт
1 мин
Частина з цих проваджень стосується розкрадання коштів державних підприємств, а інша - корупції у судовій системі
Детективи НАБ розслідують понад 45 кримінальних проваджень Фото: Артем Ситник

На сьогодні детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБ) здійснюють досудові розслідування у рамках більш ніж 45-ти кримінальних проваджень. Про це повідомив директор НАБ Артем Ситник в ефірі 5 каналу, йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

За його словами, частина з цих проваджень стосується розкрадання коштів державних підприємств, а інша - корупції у судовій системі.

"На сьогодні у провадженні НАБ перебуває низка перспективних і резонансних справ, рішення з яких будуть прийняті найближчими місяцями. Деякі справи, пов'язані з корупцією у судовій гілці влади, готуються до передачі до суду", - заявив Ситник.

Нагадаємо, як повідомлялося, Національне антикорупційне бюро (НАБ) почало перевірку інформації щодо розтрати державних коштів чиновниками Міністерства екології та природних ресурсів.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: