Дерегуляція в агропромисловості дозволить заощадити 5 млрд грн на рік, - МінАП

НовиниЕкономіка    17.03.2015 - 15:28

Ефект від заходів дерегуляції, прийнятих Міністерством аграрної політики та продовольства України, складе 5 млрд грн на рік. Про це сьогодні під час брифінгу повідомив глава МінАП Олексій Павленко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Загальний ефект від дерегуляції, за нашими оцінками спільно з Мінекономіки, те, що вдалося вже зробити - це майже 5 млрд грн", - заявив Павленко.

За його словами, скасовано 14 дозволів і 6 ліцензій, впроваджено понад 50 змін у законодавчих актах і регламентах у сфері агропромисловості.

"В 5 разів скорочено термін видачі фітосанітарного сертифіката - з 5-ти діб до 24-х годин; встановлений мінімальний термін оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення на 7 років - все це дасть можливість залучити додаткові інвестиції. Зараз ми працюємо над ліквідацією черг на реєстрацію прав оренди, зняттям бар'єрів на обробку вільних земель", - додав Павленко.

Також він зазначив, що в МінАП розглядають ще 32 ініціативи щодо спрощення дерегуляції, які можуть бути прийняті протягом наступних 100 днів.

Нагадаємо, податкове навантаження на аграрну галузь до 2015 р. збільшилось на 30 млрд грн.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top