ru ua

Депозит «Постійний клієнт» і «Ексклюзивний» від ІМЕКСБАНК

Сьогодні, 2 квітня, ІМЕКСБАНК запропонував своїм клієнтам депозит «Ексклюзивний», який відноситься до числа короткострокових вкладів, головна перевага яких - можливість компенсації інфляційних і курсових ризиків в комплекті з гнучкою стратегією розміщення.

Депозит «Ексклюзивний». Коли умови визначає клієнт...
Сьогодні, 2 квітня, ІМЕКСБАНК запропонував своїм клієнтам депозит «Ексклюзивний», який відноситься до числа короткострокових вкладів, головна перевага яких - можливість компенсації інфляційних і курсових ризиків в комплекті з гнучкою стратегією розміщення. Короткостроковий депозит - один з найбільш надійних фінансових інструментів, якими сьогодні користуються клієнти банків України, прагнучи забезпечити максимальну безпеку вкладених коштів при високому рівні прибутковості.
Депозит «Ексклюзивний» - це розміщення коштів терміном на 1 місяць - під 23% річних у гривні і 9,5% - у доларах США.
Основні переваги депозиту:
* Збереження всіх нарахованих відсотків навіть за умови дострокового припинення депозитного договору. Це означає, що Вкладник може розмістити свої заощадження терміном на 1 місяць, разом з тим, якщо захоче зняти свій депозит через тиждень, він отримує свої заощадження і всі нараховані відсотки за вказаний період.
* Поповнення депозитного рахунку протягом усього місяця.
* Отримання відсотків на платіжну картку VISA, що передбачає вільний цілодобовий доступ до коштів.
Детальніше про депозит «Ексклюзивний»

Депозит «Постійний клієнт: 24% річних!» до уваги вкладників всіх фінансових установ, а також клієнтів Імексбанку, які не переоформили свій закінчений депозит, або ж достроково розірвали договір в період з 27.11.2013 р. по 06.03.2014 р.
Сьогодні кожному клієнту, за умови підтвердження статусу вкладника будь-якої фінансової установи (це стосується в тому числі клієнтів, які не продовжили/достроково розірвали депозит в Імексбанку), пропонується можливість розміщення фінансових коштів на депозит на вигідних умовах: 24% річних у гривні, до 11% - у доларах США, до 7,5% - в євро.

депозит


Термін розміщення вкладу залежить від самостійного вибору клієнта - пропонуються депозити на 3, 6, 9 або 13 місяців. Додатковими перевагами програми «Постійний клієнт» є можливість пополненять депозит протягом всього строку дії депозитного договору, а також отримання нарахованих відсотків на платіжну картку VISA GOLD - з пільговим тарифом на річне обслуговування.
ІМЕКСБАНК також пропонує актуальний на сьогодні депозит «Стабільний прибуток» строком на 1 місяць, гарантує вкладнику отримання доходу в розмірі 22% річних у національній валюті, 10% - у доларах США та 4,5% - у євро.

депозит ставки


Важливо! Безпека вкладених коштів підтверджує успішний двадцятирічний досвід роботи Імексбанку на фінансовому ринку, а також довгострокове співробітництво Банку з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.

Минулого неделеИМЭКСБАНК випустив свою першу іменну поштову марку. Її вихід у світ приурочений до 20-річного ювілею Банку, зазначеному 29 березня 2014 року. На іменний марці зображено будівлю Головного Банку в місті Одесі, його логотип з корпоративної емблемою "20 років", а також девіз - "Стабільність, перевірена часом!".