Денисова: Росія надає застарілу інформацію про здоров'я українських політв'язнів

Фото: Людмила Денисова (facebook.com/denisovamlsp)
Фото: Людмила Денисова (facebook.com/denisovamlsp)

На серпневий запит українського омбудсмена відповідь прийшла через 2 місяці

Російська Федерація (РФ) надає застарілу інформацію про стан здоров'я українських політв'язнів. Про це написала уповноважений Верховної ради України з прав людини Людмила Денисова на своїй сторінці в Facebook, передає РБК-Україна.

За словами Денисової, на її запит про стан здоров'я Балуха, Чапуха, Дегерменджи і Джеппарова відповів Михайло Федотов (голова Ради з прав людини при президентові РФ, - ред.).

"Радник президента РФ написав, що українець Володимир Балух голодував тільки місяць. Не більше 200 днів, як підраховували все, а тільки 30. І начебто в кінці квітня політв'язень відновив харчування. Але ми всі знаємо, що тільки 9 жовтня Володимир Балух написав листа про зупинення протесту в час етапу в колонію", - написала Денисова.

Вона додала, що стан здоров'я Балуха і трьох інших політв'язнів, утримуваних в Криму, російські лікарі оцінюють як задовільний, але не надають Денисової ніяких підтверджуючих медичних довідок.

За інформацією Денисової, ця інформація є відповіддю на її серпневий запит.

"Задумайтеся: минуло майже 2 місяці. Інформація про здоров'я наших політв'язнів вже просто неактуальна", - підсумувала Денисова.

Денисова: Росія надає застарілу інформацію про здоров'я українських політв'язнівДенисова: Росія надає застарілу інформацію про здоров'я українських політв'язнів

Нагадаємо, раніше Денисова зажадала від уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москальковой надати інформацію про стан здоров'я українського політв'язня Володимира Балуха, який у вівторок, 9 жовтня повідомив про припинення голодування.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся