Демчишин спрогнозував позачерговий аукціон з продажу нафти на наступному тижні

П'ятниця 13 лютого 2015 11:14
Демчишин спрогнозував позачерговий аукціон з продажу нафти на наступному тижні

Міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин спрогнозував позачерговий аукціон з продажу нафти та газового конденсату на наступному тижні. Про це він заявив у Верховній Раді України в ході години запитань до уряду, передає кореспондент РБК-Україна.

"Два останні аукціони дійсно не відбулися. На даний момент аукціонний комітет розглядає можливість проведення позачергового аукціону протягом наступного тижня. Протягом січня були внесені зміни в постанову, у відповідності з якими формується мінімальна ціна нафти і зрідженого газу. Це і є основою причиною того, що останні аукціони не відбувалися", - заявив він.

Також, за його словами, однією з причин, чому аукціони не відбувалися, були істотні зміни курсу валют.

"Я думаю, що якщо тільки учасники проведення цього аукціону відчують, що курс валют стабілізувався, і вони отримають чітке розуміння вартості нафти, яка пропонується на аукціоні, то така транзакція відбудеться", - заявив він.

Нагадаємо, перший аукціон з продажу нафти і газу відбувся 31 січня.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся