Демчишин просить Яценюка сприяти завершенню будівництва шахти "Нововолинська"

Демчишин просить Яценюка сприяти завершенню будівництва шахти "Нововолинська"

Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин направив прем'єр-міністрові України Арсенію Яценюку лист з проханням доручити Міністерству фінансів України при підготовці змін до закону України "Про державний бюджет України на 2015 рік" врахувати відповідні витрати на фінансування заходів щодо добудови шахти №10 "Нововолинська", передає прес-служба відомства.

"На сьогодні це фактично єдиний об'єкт будівництва шахт в Україні... У разі виділення в цьому році фінансування (за умови перегляду державного бюджету на 2015 рік) є реальна можливість запустити першу лаву на підприємстві, яка матиме позитивний соціальний ефект, оскільки дозволить створити додаткові робочі місця і забезпечити роботою шахтарів регіону", - йдеться в листі.

Нагадаємо, в жовтні 2014 року Державна казначейська служба України відкрила і направила бюджетні асигнування на добудову першої черги шахти № 10 "Нововолинська" у Волинській області в розмірі 37,6 млн грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся