ua ru

Демчишин не бачить необхідності в віялових відключеннях при поточному рівні споживання електроенергії

Демчишин не бачить необхідності в віялових відключеннях при поточному рівні споживання електроенергії

Міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин не бачить необхідності в віялових відключеннях електроенергії в Україні при поточному рівні споживання електроенергії. Про це Демчишин заявив РБК-Україна.

"Динамічно змінюється споживання (електроенергії в Україні, - ред.). Наприклад, зараз воно зменшилося. Передбачити, як буде змінюватися споживання, складно, тому що воно залежить від того, як буде працювати промисловість, а вона зараз практично зупинилася, тому що складні економічні умови. Плюс температурні режими впливають. На даний момент при такому споживанні, як зараз, не буде віялових відключень", - заявив міністр.

"Крім того, ще технічні фактори впливають: наприклад, є якісь поломки на станціях... На даний момент поки що все нормально: технічний стан станцій адекватне, споживання зменшилось порівняно з груднем, температурний режим сьогодні теж нам допомагає", - додав Демчишин.

Нагадаємо, з початку опалювального сезону-2014 в Україні застосовувалися віялові відключення електроенергії у зв'язку з енергетичною кризою.

31 грудня 2014 р. Демчишин, після початку поставок вугілля та електроенергії з Росії в Україну, спрогнозував, що в Україні більше не буде віялових відключень.