ua ru

Делегація ПАРЄ 7-8 жовтня відвідає Україну для оцінки ситуації перед виборами Ради

Делегація Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) з семи осіб 7-8 жовтня 2014 р. відвідає Україну для оцінки перебігу виборчої кампанії та політичного клімату напередодні дострокових виборів Верховної Ради України, призначених на 26 жовтня 2014 р.

Делегація Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) з семи осіб 7-8 жовтня 2014 р. відвідає Україну для оцінки перебігу виборчої кампанії та політичного клімату напередодні дострокових виборів Верховної Ради України, призначених на 26 жовтня 2014 р. Про це повідомляє прес-служба ПАРЄ.

Делегацію очолить представник Великобританії Крістофер Чоуп. До складу делегації також увійдуть Аркадіо Діас Техера (Іспанія), Тінатін Бокучава (Грузія), Карл Гардарссон (Ісландія), Андрій Гунько (Німеччина) і співдоповідачі по Україні Марієтта Пурбе-Лундін (Швеція) та Майліс Репс (Естонія).

У Києві делегація планує зустрітися з Президентом України Петром Порошенком, спікером Верховної Ради Олександром Турчиновим, міністром закордонних справ Павлом Климкиным і главою МВС Арсеном Аваковим. Також заплановані зустрічі з керівниками і представниками основних політичних партій, що беруть участь у виборах, головою та членами Центральної виборчої комісії, а також представниками міжнародного співтовариства, неурядових організацій та ЗМІ.

При цьому повідомляється, що повна делегація спостерігачів ПАРЄ у складі 42 чоловік повернеться в Україну у день голосування, 26 жовтня 2014 р.

Нагадаємо, станом на 1 жовтня 2014 р. Центральна виборча комісія (ЦВК) зареєструвала 255 міжнародних спостерігачів на позачергових виборах народних депутатів України.