ua en ru

Попит не первинну нерухомість під Києвом зростає

Політична та економічна нестабільність в Україні, змінила плани багатьох будівельних компаній на 2014 рік. Як відреагував будівельний бізнес і всі покупці стануть щасливими власниками своїх квартир?Ринок первинної нерухомості різко відреагував на зміну курсу долара США. Підвищення вартості будівельних, оздоблювальних і пально-мастильних матеріалів спричинило збільшення собівартості будівництва. Щоб не зупиняти будівництво і не переходити на менш якісні матеріали, більшість забудовників почали підвищувати вартість квадратного метра в гривні, хоча при цьому доларова ціна знизилася щонайменше на 10-15%.

Політична та економічна нестабільність в Україні , змінила плани багатьох будівельних компаній на 2014 рік. Як відреагував будівельний бізнес і всі покупці стануть щасливими власниками своїх квартир?
Ринок первинної нерухомості різко відреагував на зміну курсу долара США. Підвищення вартості будівельних, оздоблювальних і пально-мастильних матеріалів спричинило збільшення собівартості будівництва. Щоб не зупиняти будівництво і не переходити на менш якісні матеріали, більшість забудовників почали підвищувати вартість квадратного метра в гривні, хоча при цьому доларова ціна знизилася щонайменше на 10-15%.
Собівартість будівництва в першому кварталі 2014 року суттєво зросла в силу об'єктивних причин, ціни на деякі будівельні матеріали зросли від 20 до 50%. З урахуванням всіх об'єктивних чинників, ринкова вартість житла не може становити менше 800-900 доларів за 1 квадратний метр. Визначення вартості квадратного метра в цих межах дозволяє великим і надійним забудовникам підтримувати планові темпи будівництва, виконувати будівельні норми і зазначені в договорах терміни введення об'єктів в експлуатацію, не економити на будівельних матеріалах, забезпечуючи високу якість виконання будівельних робіт.
На даний момент є всі предпосили для вигідної покупки квартири в Києві, але хто з забудовників самий надійний і як вибрати правильне місце розташування?
З-за зростання цін багато потенційні покупці почали розглядати пропозиції від забудовників, які будують свої РК під Києвом. На думку експертів, Бєлгородське напрямок є найбільш оптимальним за низкою параметрів (віддаленість від Києва, наявність міських комунікацій, зелена зона, розвинена інфраструктура і звичайно надійний забудовник) для покупки квартири під Києвом зараз.
Як приклад надійності забудовника і якості житла можна відзначити один житловий комплекс - Євромісто, який розташований всього в 3 км від Києва в Крюковщине. Перевагами даного РК є: міські комунікації (один з небагатьох РК, що підключений до міста в цьому районі), три заселених будинку (вчасно здані в експлуатацію) , європейська якість житла і надійний забудовник (який будує більше 9 років). У період кризи РК Євромісто здав будинок в експлуатацію на 3 місяці раніше термінів.
Також варто відзначити, що комплекс, що будується виключно на кошти замовника і не прив'язаний до коштів інвесторів, а цей аргумент значно знижує ризики. Експерти відзначають, що головною перевагою даного РК є зручна система розстрочки до 3-х від забудовника, яка дасть можливість платити за власне житло, а не платити оренду, викидаючи гроші на повітря.
Можна стверджувати, що даний РК оптимальний варіант у співвідношенні ціна/якість для тих, хто шукає Європейське житло від надійного забудовника під Києвом. Сьогодні ЖК Євромісто продає свої квартири за акційним курсом - 9.5, який зафіксований до 15 червня. Ознайомитись з умовами покупки і подивитися планування можна ТУТ!