Concorde Capital став переможцем Cbonds Awards CIS – 2017 в номінації "Кращий sales/трейдер на ринку України"

Concorde Capital став переможцем Cbonds Awards CIS – 2017 в номінації "Кращий sales/трейдер на ринку України"

Інвестиційна компанія Concorde Capital (Київ) стала переможцем Cbonds Awards CIS – 2017 в номінації "Кращий sales/трейдер на ринку України".

Також, компанія зайняла другі місця в номінаціях "Кращий інвестиційний банк України" і "Краща аналітика фінансових ринків України".

Церемонія нагородження відбулася в рамках XIV Облігаційного конгресу країн СНД і Балтії в Лімасолі (Кіпр). Переможці та призери визначалися за результатами опитування, що проводилося на сайті Cbonds з 27 березня по 28 квітня.

Нагадаємо, що в 2016 році, Concorde Capital також зайняв перше місце в номінації "Кращий sales/трейдер на ринку України" та другі місця в номінаціях "Кращий інвестиційний банк України" і "Краща аналітика фінансових ринків України".

Довідка про компанію:

Компанія Concorde Capital (Київ), заснована в 2004 році, займає лідируючі позиції на українському інвестиційному ринку.

Компанія надає повний спектр міжнародних брокерських та інвестиційно-банківських послуг.

Concorde Capital залучив понад 2,5 мільярдів доларів для провідних українських компаній, що працюють в сферах металургійної, автомобільної, хімічної та нафто-газової промисловості, а також у сфері сільського господарства.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся