ru ua

Надзвичайний стан в Україні вводитися Радою не буде

Надзвичайний стан в Україні вводитися Радою не буде - Про це заявив голова Верховної Ради України Володимир Рибак у п'ятницю в інтерв'ю телеканалу "Рада", повідомила прес-служба ВР.

Надзвичайний стан в Україні вводиться Радою не буде - про це заявив голова Верховної Ради України Володимир Рибак в п'ятницю в інтерв'ю телеканалу "Рада", повідомила прес-служба ВР. Верховна Рада України на позачерговій сесії 28 січня 2014 не розглядатиме питання про можливість введення в країні надзвичайного стану.

За словами Рибака , на позачерговій сесії 28 січня буде розглядатися питання про нинішню ситуацію в державі та шляхи розв'язання політичної кризи в Україні мирним шляхом.

" На позачерговій сесії розглядатиметься одне питання - ситуація , яка склалася на сьогоднішній день. Вона дуже непроста , і розглядатимуться шляхи розв'язання політичної кризи в Україні мирним шляхом" , - сказав Рибак , зазначивши , що ніякі документи про введення надзвичайного стану в Україні " ніде не розглядалися , вони не готуються , і це питання на позачерговій сесії не буде розглядатися " .

Нагадаємо , Президент України Віктор Янукович вчора , 23 січня 2014 р., під час телефонної розмова з Президентом Європейської комісії Жозе Мануелем Баррозу пообіцяв не вводити надзвичайний стан в Україні .

Призначений сьогодні на посаду глави Адміністрації Президента Андрій Клюєв раніше заявив , що в Україні не буде введено надзвичайний стан. " ... Я вважаю , що відповідальність несуть ті , хто почав провокацію , кидав вибухові пакети ... Ситуація дуже напружена , але надзвичайний стан в Україні вводитися не буде" , - підкреслив Клюєв.

Водночас , 21 січня прем'єр -міністр України Микола Азаров інтерв'ю телеканалу " Росія 24 " не виключив застосування сили для стабілізації ситуації в Києві у разі дій провокаторів. "Якщо провокатори не зупиняться , то у влади не залишиться жодного іншого виходу , як застосувати передбачену законодавством силу та убезпечити наших людей" , - зазначив Азаров.

Прем'єр також додав , що надзвичайний стан в Україні введено не буде, оскільки у влади є можливість вирішити проблеми іншими способами.

Нагадаємо , Верховна Рада Криму просить владу України ввести надзвичайний стан.