Членів ПАРЄ підозрюють в корупції

Понеділок 23 квітня 2018 06:16
Членів ПАРЄ підозрюють в корупції
Ілюстративне фото: ПАРЄ (assembly.coe.int)

Деякі члени ПАРЄ найімовірніше отримували хабарі за лобіювання інтересів Азейбарджану

Деякі колишні і діючі члени Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) найімовірніше отримували хабарі за лобіювання інтересів азербайджанської влади в Європі. Про це йдеться в доповіді незалежних експертів, опублікованій 22 квітня.

Експерти відзначають, що проблеми не обмежуються лише однією країною.

Один з підозрюваних - колишній депутат бундестагу Едуард Лінтнер, в доповіді вказаний як "ключовий лобіст Азейбарджану", був членом ПАРЄ з 1999 до 2010 року. Повідомляється, що на його рахунок надійшло понад 819 тисяч євро з Баку з 2012 по 2014 рік через підставні фірми. Лінстер звинувачення спростовує, заявляючи, що гроші отримав від неурядової організації.

Друга підозрювана - представниця Християнсько-демократичного союзу Карін Штренц.

Ще одним підозрюваним виступає політик з Італії Лука Волонте, який був керівником фракції Європейської народної партії. У 2016 році його підозрювали в отриманні 2 млн євро від представників Азейбарджану. Експерти відзначають, що в січні 2015 року ПАРЄ не прийняла критичну резолюцію про політичних в'язнів в Азербайджані, Волонте зіграв в цій ситуації не останню роль.

Нагадаємо, США виділили Україні майже 1 млрд доларів з 2014 року.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся