ru ua

Чистий прибуток Bank of America в III кварталі 2013 р. виріс в 7 разів - до 2,5 млрд дол

Чистий прибуток одного з провідних американських банків Bank of America Corp. за підсумками III кварталу 2013 р. виріс більш ніж у сім разів в річному численні - до 2,50 млрд дол. - проти 340 млн дол., отриманих за аналогічний період минулого року, говориться в опублікованих сьогодні матеріалах Bank of America.

Сукупна виручка фінансової групи в липні-вересні поточного року склав 21,74 млрд дол., що на 5,2% перевищує аналогічний показник річної давності (20,66 млрд дол.). В порівнянні з II кварталом 2013 р. виручка Citigroup знизилася на 5,6% (з 22,95 млрд дол.).

Скоригований чистий прибуток Bank of America без урахування переоцінки похідних фінансових інструментів власного боргу (CVA/DVA) в III кварталі 2013 р. склав 2,22 млрд дол., або 0,20 дол. у розрахунку на акцію компанії. Роком раніше компанія показала скоригований чистий збиток в 33 млн дол., що означало нульову прибутковість з однієї акції. За цим показником Bank of America вдалося трохи перевершити прогнози аналітиків, що чекали 0,18 дол. на акцію (згідно з опитуванням Thomson Reuters).

"В цьому кварталі ми відзначили зростання якості і кількості кредитів. Наші клієнти зацікавлені вести справи з нами", - прокоментували результати в компанії.

Котирування Citigroup на торгах premarket (до відкриття регулярної сесії) ростуть на 0,9%.

Bank of America - другий найбільший банк в США за розміром активів після J.P.Morgan Chase. Сукупні активи BofA на кінець вересня 2013 р. склали 2,173 трлн дол. Банк має широку мережу відділень в США, на його частку припадає близько 10% всіх депозитів в країні. Крім того, Bank of America має в своєму розпорядженні мережу дочірніх банків і підрозділів більш ніж в 40 країнах світу. Основним профілем банку є інвестиційно-банківська діяльність, робота на фондових ринках, регулювання грошових операцій на світовому ринку, гра на товарній і валютній біржах. Крім того, банк займається фінансовими консультаціями юридичних осіб, інвесторів, фінансових інститутів і державних організацій по всьому світу.