ru ua

Черкаський "Азот" і "Рівнеазот" відновили виробництво мінеральних добрив

ПАТ "Рівнеазот" та ПАТ "Азот" (р. Черкаси) холдингу Ostchem (об'єднує підприємства азотної хімії Group DF) після проведення планових капітальних ремонтів відновили виробництво мінеральних добрив.

ПАТ "Рівнеазот" та ПАТ "Азот" (р. Черкаси) холдингу Ostchem (об'єднує підприємства азотної хімії Group DF) після проведення планових капітальних ремонтів відновили виробництво мінеральних добрив. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Group DF.

"Ми запустили підприємства в запланований термін, зробивши капітальні ремонти в період спаду попиту. Незважаючи на те, що два наших заводу на сході країни зупинені і не працюють з травня, потреби українського ринку в азотних добривах будуть задоволені", - заявив генеральний директор Ostchem Олександр Халін.

Згідно з повідомленням, заводи випускають аміаку 28 тис. т на добу, аміачної селітри 4,6 тис. т на добу, вапняно-аміачної селітри 800 т на добу, азотної кислоти 2 тис. т на добу, карбаміду 1,15 тис. т в добу.

За словами гендиректора підприємства "Рівнеазот" і Черкаський "Азот" на даний момент працюють на 80% потужностей, відповідно попиту на ринку. До вересня підприємства планують завантажити на 100% потужностей.