Чемпіонат світу: Португалія і США зіграли в нічию, а Алжир переміг корейців

На Чемпіонаті світу з футболу в Бразилії були зіграні чергові матчі турніру. Поєдинки відбулися 22 червня.

У першій грі зустрічалися Алжир та Південна Корея. І вже до 38 хвилині рахунок став 3:0 на користь Алжиру - відзначилися Слимани, Аллиш та Джабу. На початку другого тайму Сон Хин Мин скоротив рахунок, але Браїмі повернув відрив у три м'ячі. А фінальний рахунок 4:2 встановив Ку Ча Чхоль.

Вже на 5 хвилині Нані вивів Португалію вперед. Велозу подав у штрафний майданчик, захисник невдало вибив і гравець МЮ пробив Ховарда. Довгий час португальці були ближче до другого голу, але Джонс дальнім ударом зрівняв рахунок, а Демпсі, замкнувши простріл, зробив рахунок 2:1. Але Варела ударом головою перед самим фінальним свистком врятував матч для Португалії, звівши поєдинок внічию.

Додамо, що в ще одному матчі дня збірна Росії програла Бельгії 0:1.